Меню
Петро Закала поділився записом
Росія має багато шпигунів, бо є відсталою країною - дипломат

За час правління в РФ Володимира Путіна у різних країнах значно збільшилися кількість та вплив російських шпигунів

"Загроза існує в Україні і на Заході. Там поступово починають розуміти масштаб російських шпигунських операцій і їхній вплив. Йдеться про економічне, політичне і технологічне шпигунство, тому що Росія є відсталою країною. А після введення санкцій Москві потрібні технології, які вони не можуть отримати законно",- каже дипломат, експерт "Майдану Закордонних Справ" Олександр Хара, повідомляє 24tv.ua.

За його словами британський уряд, який увів санкції через отруєння екс-російського розвідника Скрипаля, зміг отримати підтримку західних країн, які теж вислали російських розвідників. Тепер Лондон планує посилити спроможність ЄС і НАТО, щоб виявляти шпигунські мережі РФ.

"Після справи Скрипалів західні країни почали діяти в руслі виявлення і знешкодження російських шпигунів. Вони зрозуміли масштаб і вплив на політичне, економічне життя, особливо на критичну інфраструктуру - енергетику, зв'язок. В Європі почиають розуміти, що російські олігархи, які там проживають, - не частина Заходу, а економічні агенти впливу Кремля. Вони виконують доручення Путіна на зовнішньополітичній арені, зокрема, підкуповують політиків".
Показати повністю...