Меню
Петро Закала поділився записом
ТАК И НАДО..!   
Петро Закала поділився записом
Зачем он собаку на голову одел?! 

Жители россии в цирк не ходят. Они в нём живут, а некоторые ещё и работают в нём... Не зря говорят: кизяки путлера, смешней, чем педофилы в рясах!
Петро Закала поділився записом
БРАВО !!!!! АПЛОДИРУЮ СТОЯ !!! ВСЕ ТОЧНО   
Петро Закала поділився записом
Петро Закала поділився записом
Цікаві факти про українську мову

* Перше українське слово — мед!
* Найбільша кількість слів починається на «П»!
* Дитинчата (всі) середнього роду! (ознака демократичності, бо воно ще не вирішило ким буде)

1. Сучасна українська мова має близько 256 тисяч слів.

2. За лексичним запасом найбільш близькою до української мови є білоруська – 84% спільної лексики, далі йдуть польська і сербська (70% і 68% відповідно) і лише потім – російська (62%). До речі, якщо порівнювати фонетику й граматику, то українська має від 22 до 29 спільних рис з білоруською, чеською, словацькою й польською мовами, а з російською тільки 11.

3. В українській мові, на відміну від решти східнослов’янських мов, іменник має 7 відмінків, один з яких – кличний.

4. 448 р. візантійський історик Пріск Панійський, перебуваючи в таборі гунського володаря Аттіли на території сучасної України, записав слова «мед» і «страва». Це була перша згадка українських слів.

5. Українську мову в різні історичні періоди називали по-різному: про́ста, руська, русинська, козацька тощо. Історично найуживанішою назвою української мови до середини XIX ст. була назва «руська мова».

6. В українській мові найбільша кількість слів починається на літеру «П».

7. Найменш уживаною літерою українського алфавіту є літера «Ф».

8. В українській мові безліч синонімів. Наприклад, слово «горизонт» має 12 синонімів: обрій, небозвід, небосхил, крайнебо, круговид, кругозір, кругогляд, виднокруг, видноколо, виднокрай, небокрай, овид.

9. Назви всіх дитинчат тварин є іменниками середнього роду: теля, котеня, жабеня.

10. Українська мова багата на зменшувальні форми. Зменшувальну форму має навіть слово «вороги» – «вороженьки».

За різними даними, українська мова займає 25 або 32 місце за кількістю носіїв серед найпоширеніших мов у світі. Для 36-37,5 мільйонів осіб українська мова є рідною. Загалом у світі 41-45 мільйонів осіб володіють українською.

Нагадаємо, «Мова – ДНК нації» – волонтерський освітній проект для всіх охочих вдосконалювати свої знання української мови.

(с) Ольга Дегтяренко.
Показати повністю...
Петро Закала поділився записом
Ти підбори змінила на берці...
Петро Закала поділився записом
Правоохоронні органи Литви затримали вісім суддів за підозрою в хабарництві, торгівлі правосуддям і зловживаннях повноваженнями.

Про це повідомляє портал DELFI.

Зокрема, затримані троє суддів Апеляційного суду Литви, суддя Верховного суду, а також судді Регіонального суду Вільнюса, Регіонального адміністративного суду Вільнюса, Адміністративного регіонального суду Каунаса та Окружного суду Вільнюса. Всі судді мали солідний досвід роботи і працювали у сфері від 24 до 32 років.

У Генпрокуратури Литви повідомили, що окрім суддів були затримані особи, зацікавлені в певних судових рішеннях, ті, хто давав хабарі та чинив інші злочини. Так, серед затриманих п’ять практикуючих адвокатів. Загалом затримали 26 людей.

Директор Служби спецрозслідувань Литви Жидрунас Барткус сказав, що очолювана ним служба проводить найбільшу в історії операцію, в ній беруть участь понад 100 співробітників служби. Він також повідомив, що є підозри в тому, що хабарі давалися за рішення як по адміністративних, так і по кримінальних і цивільних справах.

Затриманих підозрюють в отриманні хабарів на суму від тисячі до 100 тисяч євро. Загальна сума погоджених хабарів могла сягати 400 тисяч євро.

Служба спецрозслідувань провела обшуки у низці литовських міст – Клайпеді, Каунасі, Бірштонасі, Молетаї, Вільнюсі.

Генпрокурор Литви у зв’язку з останніми подіями анонсував перегляд справ, якими займалися затримані судді.

Президент Даля Грибаускайте відповідно до конституції підписала укази про позбавлення затриманих суддівського імунітету і дозволила їх переслідування. Також була призупинена дія останніх винесених затриманими судових рішень.

http://bbcccnn.org/poshiryuj-u-litvi-za-pidozroyu-v-habarnitstvi-zatrimani-8-suddiv-prezident-pidpisala-ukazi-pro-pozbavlennya-yih-suddivskogo-imunitetu-i-dozvolila-yih-peresliduvannya/
Показати повністю...
Петро Закала поділився записом
В мережі виклали фото з майбутнього. 2020_ рік...
Путін після Гаагського трибуналу.
Вид з низу...