Меню
OnLine
Петро Закала поділився записом
Пророссийская проститутка Александр Усик посетил ватный шабаш устроеный Московским патриархатом в центре Киева - "Дети Украины - будущее нации".

Московский метрополит Онуфрий наградил Усика "Орденом преподобного Ильи Муромца I ст." за заслуги перед Русской Православной Церковью.
OnLine
Петро Закала поділився записом
Мене глибоко вражає непояснима тупість значної частини наших людей - мати ТАКОГО президента і так його ненавидіти!!!
Ну звідки в них ця обмеженість, ця звуженість погляду, ця сліпота, яка змушує їх зависати на дрібязковому, третьорядному і зовсім не помічати головного, визначального, того, на чому все тримається? Вже нещодавно і Владімір Путін, наш найзапекліший ворог заявив прямим текстом, що готовий вести переговори з будь-ким, але тільки не з Порошенком, тим самим показавши, чиєї перемоги на президентських виборах жадає. А це означає, що росіяни добре засвоїли - Порошенко Україну їм не здав і не здасть, і поки він буде українським очільником, доти ізолювати нашу країну від підтримки США і держав НАТО (а саме це є надзавдання російської стратегії!!!) не вдасться.
Чому ж так багато бовдурів в Україні цього не розуміє? І чи вистачить в українського народу мудрости не вчинити на президентських виборах фатальної помилки, яка відкотить нас в небезпечне минуле й перекреслить всі досягнення помайданних років?!
Показати повністю...
OnLine
Петро Закала поділився записом
OnLine
Петро Закала поділився записом
«Кривава Хунто, я з тебе балдею!
Мені мусульманину телефонували євреї та радісно кричали: "Ура, Єпіфанія обрали! Слава Україні!"»
https://www.facebook.com/groups/BloodyPastor/permalink/1948357451944552/
OnLine
Петро Закала поділився записом
OnLine
Петро Закала поділився записом
Непогашенный и нераздавленный вовремя Окурок может привести и к Мировому Пожару... доказано временем...