Меню
Факти про Україну і Світ
Друзі, приєднуйтесь!!!
Опис:
Группа создана для того, что бы донести Вам новости об Украине и обо всём, что связано с ней. Источниками новостей служат многие интернет-источники и медиа-ресурсы. ПРЕДУПРЕЖДАЕМ: провокаторы, боты, хамы, тролли - БЛОКИРУЮТСЯ!
Дата створення:
9 обговорень
Нова тема
Місто Дніпро російською: город Днипро
1 повідомлення. Останнє від Віктор Яровий,
Історія і Факти
12 повідомлень. Останнє від Микола Березняцький,
атаки животных
3 повідомлення. Останнє від Леонид Попов,
Що тільки не плодить земля наша
1 повідомлення. Останнє від Марина Дмитрієва,
Дівчата на війні. Не там їм місце!
2 повідомлення. Останнє від Джмілик Лютий,
Друзі, вітаю Вас у нашій спільноті « Факти про Україну і Світ» на сайті UkrOpen.
Наша спільнота є інформаційно-аналітична , і несе Вам інформацію що відбувається як в Україні так і навколо неї в світі. У зв'язку з тим, що зараз на просторах інтернету і в соціальних мережах зокрема йде багато неправдивої інформації, наш модераторському колектив буде намагатися донести Вам справжній стан справ.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ, ЗАПРОШУЙТЕ ДРУЗІВ, У НАС ЦІКАВО!!!
Алег, доброго! На Хрещатике есть Пузата Хата. Украинская кухня, очень вкусно и совсем недорого
Сподобалось 7 людям
Ксюша, с уверенностью скажу что в Киеве вкусно поесть можно во многих местах. Но в Одессе можно так же вкусно, но дешевле.
Сподобалось 1 людині
звертаюсь до Вас з проханням підтримати ідею створення у Хмельницькому Дитячої та Юнацької кіношколи "Кадр".
Створення Сучасної Дитячої та Юнацької кіношколи буде сприяти створенню Культурного середовища та надасть можливість для навчання основ кіномистецтва для дітей та молоді міста Хмельницького та області
Голосуйте за Дитячу та Юнацьку Кіношколу у нашому Місті!!! Голосування по ссилці!
http://e-dem.in.ua/khmelnytsky/Petition/View/851
Сподобалось 1 людині
Доброго ранку, бандерівці !
Перший пішов: Відомий російський музикант покаявся за схвалення анексії Криму

Лідер групи "Несчастный случай" Олексій Кортнєв заявив, що змінив свої погляди на приєднання Криму до Росії.

За словами артиста, в 2014 році він не дуже розумів ситуацію, тому і схвалив анексію півострова. "Слушайте, это было сразу после "присоединения", я не понимал, что происходит. И никто не понимал. С тех пор было время разобраться, теперь у меня иные взгляды на Крым. Но главное из того интервью я готов повторить и сейчас: слава богу, что обошлось без кровопролития и прямого военного вмешательства. А что, лучше бы лились реки крови?", – заявив фронтмен групи в інтерв'ю "Новой газете".

Зараз артисту СБУ заборонила в'їзд в Україну, і Кортнєв не розуміє чому. "Неприятно, когда тебя ругают, вешают ярлыки, третируют. Но еще обиднее, когда третируют не по делу. Ну, кому я продался, зачем? Все это мимо кассы. Вот недавно СБУ закрыла мне въезд на территорию Украины. И тоже непонятно за что. Концертов в Крыму мы никогда не играли", – поскаржився він.

На зауваження журналіста Яна Шенкмана, що Кортнєв схвалив анексію Криму, артист відповів, що після цього неодноразово відвідував Україну. "Странно, что они вспомнили об этом только сейчас, спустя четыре года почти. Я в Украину с тех пор заезжал раз двадцать. Последний раз играл концерт в Украинском музыкальном театре в Одессе, и все было хорошо", – підкреслив він.
На його думку, "маховик и патриотическая истерика" запустилися з України.
Показати повністю...
как ето не понимал.что вооруженные российские солдаты захватывают чужую территорию
Сподобалось 1 людині
Алекс, так то ж були іхні озброєні сили, пушисті та хороші, як вони самі казали- вежлівие люді, своім можна, друге б діло як би там були злі американці. Мій кузен з рашки казав, що він радий що там іхні. Зараз теж не жалкує і нічого повертати не збирається, хоча владою і ситуацією в краіні не задоволений, но досі не пов язує це як следсвіє.
Сподобалось 1 людині
Вакарчук выступил с новым политическим заявлением и вспомнил "киборгов"

Лидер группы "Океан Эльзы" Святослав Вакарчук, который зявлял об отсутствии планов баллотироваться на пост президента, рассказал, что успешный политик в современной Украине должен быть "киборгом".

Размышления на этот счет он выложил в своем Twitlonger.

"Человек, который идет в политику или в исполнительные или судебные органы, должен быть примером. Это как записаться добровольцем на фронт. Не бывает так, чтобы ты шел на войну и не жертвовал комфортом, спокойствием семьи, собственной безопасностью. Люди идут защищать свою страну, осознавая риски. Именно этим добровольцы вдохновляют других. Успешный политик в таком государстве как сегодняшняя Украина должен быть не просто добровольцем. Успешный политик в Украине сегодня должен действительно быть "киборгом", - написал он.

По мнению Вакарчука, только собственным примером и поступками можно завоевать авторитет.

"Генерал приказывает, но спит в окопах с солдатами. Учитель ведет учеников на гору, но ест ужин за одним столом с ними. Врач лечит болезнь, но при этом думает о том, как больному облегчить боль. Ученый доволен открытием, но радуется справедливому замечанию от коллег. Отец думает о том, что будет с его детьми, когда его самого уже не будет на этом свете", - объясняет свою позицию известный певец, приводя метафорические примеры.

По словам лидера "Океан Эльзы", этими принципами должен руководствоваться любой политик, который "претендует на место в истории", а если не претендует - "пусть убирается обратно в "тыл".

"Ибо на фронте от таких - никакой пользы. Только лишнюю порцию каши съедают. Не место таким политикам на "передовой"!" - резюмирует Вакарчук.
Показати повністю...
Хочуть «план Путіна»: Росія відкидає «План Расмуссена»

Російський сенатор Олексій Пушков стверджує, що ініціатива колишнього генсека НАТО працюватиме лише в разі погодження її із сепаратистами.

Москва продовжує наполягати на обмеженому розміщенні контингенту ООН, – передає DW.

План з урегулювання ситуації на Донбасі, запропонований колишнім генсеком НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном не запрацює, якщо буде реалізовуватись на умовах Києва, заявив член Ради Федерації Федеральних зборів Росії Олексій Пушков. «Київ же хоче все й одразу. Ми з цим не погоджуємося», – сказав політик в інтерв’ю DW в кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки. Окрім того, додав Пушков, місію необхідно погодити із так званими «ДНР» та «ЛНР». «Якщо це план, який передбачається на всій території Донбасу, він не спрацює. Миротворці їдуть туди встановлювати мир, а не воювати», – зазначив Пушков.

За його словами, Москва наполягатиме на запровадженні миротворчої місії для захисту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. «Ми маємо рухатися повільно, спочатку ввести миротворців, які допоможуть ОБСЄ виконувати їхню місію. Київ хоче забагато і зарано», – підсумував російський сенатор, який раніше очолював комітет Дерджуми РФ у закордонних справах.

«План Расмуссена» і «план Путіна»

Для врегулювання конфлікту на Донбасі ООН має відправити в Україну до 24 тисяч миротворців та поліцейських. Про це йдеться у представленій під час Мюнхенської конференції з безпеки доповіді, за дорученням колишнього генерального секретаря НАТО, радника президента України Петра Порошенка Андерса Фога Расмуссена.

Її автор – експерт ООН при Колумбійському університеті в Нью-Йорку Річард Гоуан, вважає, що до складу місії «блакитних шоломів» мають увійти військові з країн, що не входять до НАТО, як-от Швеція, або інших держав, що мають досвід миротворчих операцій, як-от Бразилія.

У вересні 2017 року російський президент Путін запропонував відправити «блакитні шоломи» в регіон виключно для гарантування безпеки спостерігачів ОБСЄ. Київ виступає за те, щоб миротворці були розміщені по всій зоні конфлікту, включно з непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону. 
Показати повністю...
Що року трагедія......світла пам'ять
Сподобалось 0 людині
Український художник Ярослав Баланецький (нар. 1955). «Перші герої Майдану», 2014
Минфин РФ  планирует ввести налог на бани,летние кухни,сараи и теплицы.
«Эти сооружения являются недвижимостью,если они прочно связаны с землёй,то есть их перемещение без ущерба их назначению невозможно».
Вы,на этом не останавливайтесь,- ещё сральник и забор вами не охвачены...
Олимпийский пьедестал после соревнований по фристайлу:

1. Александр Абраменко. Украина 

2. Цзю Цзоньянь. Китайская Народная Республика  

3. Какой-то "ихтамнет" без флага и Родины
"Те, кто поддерживает Сталина - это те, кто надеется, что им достанется квартира расстрелянного. Всё. Точка".

© Борис Гребенщиков
до попередніх записів