Меню
Гончарова Світлана дуже сподобалось
ДІТИ НЕБЕСНОГО ЛЕГІОНУ (прохання репост)
125. Андрійко, який мріє про велосипед.
Незабаром свій четвертий день народження відзначить Андрійко Писарук – син загиблого захисника України Писарука Сергія Миколайовича. Сергій проходив службу у зоні проведення АТО у складі 51-шої об’єднаної механізованої бригади, був гранатометником. Напередодні загибелі чоловік узяв відпустку, навіть встиг купити квиток на вечірній автобус, щоб добратися додому, але вирішив відвезти товаришам по службі харчі. Та по дорозі назад був розстріляний на блокпосту в с. Орли Покровського р-ну Дніпропетровської обл. 4 вересня 2014 року. Лише 9 місяців було тоді Андрійку, а востаннє татка він бачив у віці 6 місяців, тому знає його винятково із фотографій та розповідей мами.
Зараз хлопчик відвідує дитячий садочок неподалік від свого дому. Ходить туди із задоволенням, бо ж має там чудових вихователів і нянечок та просто обожнює активні ігри на вулиці. Та не обійшлося тут і без курйозів: коли Андрійку одного разу стало сумно у садочку, він просто зібрався і пішов додому (дитсадок майже через дорогу від їхнього будинку), то ж довелося мамі довго пояснювати йому, що так не можна робити, бо його улюблені вихователі будуть дуже хвилюватись.
Взагалі наш іменинник дуже жвавий та енергійний, іноді навіть непосидючий. Тому матуся Писарук Анна Віталіївна вирішила цю енергію направити у потрібне русло, та планує віддати дитину на танці. А щоб весело проводити час на вулиці, Андрійко у подарунок на день народження попросив собі велосипед.
Хлопчик чудово розуміється у техніці, мабуть, по генах передалося, адже його татко був працівником на приватному СТО, та мріяв колись відкрити власну авто-майстерню. А тепер Андрійко з величезним задоволенням береться ремонтувати автомобільну техніку разом із дідусем. Та й кататися із хресним на машині чи тракторі він також любить.
Серед усіх іграшок Андрій надає перевагу саме машинкам, і чи не найбільше поліцейським та пожежним автомобілям. Тож, коли мама запитує, ким він мріє стати у майбутньому, синочок впевнено говорить: “поліцейським або пожежним”. А от ким саме, він ще остаточно не визначився, бо ж обидві професії однаково корисні у житті, тому час покаже.
Серед улюблених мультфільмів Малюка – “Тачки”, “Робокар Поллі”. Він щиро надихається героїзмом головних персонажів цих мультиків – машинкою Маквін та робо-поліцейським Поллі.
Андрійко любить тварин. Удома має двох собак та котика, з якими полюбляє гратися. А ще із задоволенням допомагає бабусі та дідусю годувати кроликів, яких тримає сім’я у домашньому господарстві.
Матуся помітила, що у дитини є труднощі у вимові літери “р”, хоча уже й ходить до садочку другий рік та мав би виговоритися у колективі. Тому Анна не проти була б, щоб синочок відвідував логопеда. Окрім того, у Андрійка є постійні проблеми зі здоров’ям – дуже часто хворіє бронхітом. Одного разу навіть довелося госпіталізувати дитину з діагнозом бронхіальна астма. Тому для хлопчика в період з осені до пізньої весни існує постійна загроза рецидиву. А отже, Андрійку просто необхідне оздоровлення, особливо корисне гірське повітря та морські інгаляції.
На запрошення родичів у 2015 році хлопчик подорожував з мамою до Німеччини. А в 2016 році завдяки Київському військовому комісаріату сухопутних військ йому пощастило відвідати Грецію. Цьогоріч уже відпочили з матусею у Карпатах та сонячній Болгарії, куди потрапили завдяки волонтерам “Народного Тилу”, за що Анна їм дуже вдячна. Найбільше Андрійку з цих подорожей запам’яталися політ літаком, повернення додому потягом та, власне, саме море.
Має хлопчик два найкращих друга – Давида та Михайлика, з якими проводить дуже багато свого часу. Дуже поважає та любить Андрійко свою бабусю Аллу, прабабусю Галину та дідусів Миколу та Віталія. Власне, справжнім авторитетом для нього є дідусь, та ще хресний. Мама жартома говорить, що коли вона на сина накричить чи відмовиться щось йому купувати, то той відразу біжить розповідати дідусеві, або телефонувати хресному. Але Анна дуже поблажливо ставиться до усіх синочкових капризів, часто ведеться на його примхи, хоч і розуміє, що цього робити не варто. Та доля і так позбавила його татка, тож на маленькі приємності дитина заслуговує. Тим більше, що вдома Андрійко намагається бути чемним, допомагати мамі по господарству та прибирати за собою іграшки.
Колись від своєї двоюрідної сестрички Вікторії хлопчик почув слова однойменної пісні, яку та наспівувала, і тепер на питання “Що для тебе означає Україна?” впевнено відповідає: “Україна – це ми!” Але, як і всі діти, котрих зачепила війна, Андрійко просить миру для своєї країни та щоб скоріше закінчились військові дії на теренах нашої неньки України.
Мама Анна розповідає, що всі компенсації з державного бюджету сім’ї вдалося отримати, матеріальний стан загалом є задовільним. Проте, так як вона нещодавно придбала житло за державною програмою забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, то потребує додаткових коштів на ремонт цього помешкання та не відмовиться від допомоги хороших майстрів. А для самої дитини завжди актуальним є зимовий та весняний одяг (і верхній, і нижній – бо дитина ходить у садочок) та взуття, необхідні заміри вказані нижче. Окрім того, мама дуже рада буде отримати привітання для сина у формі поштівок та листів (адресу для листування можемо надати у приват). З вдячністю відгукується Анна і про місцеву сільську раду, що завжди приходить на допомогу, і про волинських волонтерів.
Хоча згадувати татка Андрійку доведеться лише по фото і він ніколи більше не почує такий рідний голос, та хлопчик знає, що його батько – Герой, який пішов на війну, аби захистити країну і вберегти рідний дім. Тож давайте допоможемо здійснити мрію маленького патріота, дитини Небесного Легіону, аби він відчув, що нашими руками його татусь дбає про нього з неба і ніколи не залишить його на самоті!
Інформація про батька хлопчика є у Книзі пам’яті. Деталі за посиланням: http://memorybook.org.ua/19/pisaruk.htm
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ
Писарук Андрій Сергійович – невдовзі 4 роки (06.12.2013).
Розмір одягу: 116. Розмір взуття: 28-29.
Омріяний подарунок: велосипед.
Адреса для листування та привітання – є (надамо у приват).
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ми цінуємо будь-яку допомогу, сприяння та розголос для здійснення мрії дітей Небесного Легіону у цей складний для їхніх сімей час. Маєте бажання підтримати дітей – переказуйте кошти нашому координатору даного проекту Natali Sky (Приватбанк: 4149-4978-1590-0321 Скиба Наталія Миколаївна), зазначаючи, на яку саме дитину адресуєте! Це допоможе скластись по частинам на якусь нормальну річ. Також можна до нас присилати вже готові (придбані) подарунки, аби ми у зазначений час могли тій дитині святково їх вручити, до якої прихильне саме ваше серце! Буде класно, якщо ви бажатимете ще й долучитися до поїздки та безпосереднього привітання дитини разом з нами! Прохання зробити репост!
Показати повністю...