Меню
Відеозаписи
Аудіозаписи
85 аудіозаписів
Relient KWe Wish You a merry Christmas
Green DayDeadbeat Holiday
Blink-182I Won't Be Home For Christmas
Наші друзі
Контакти
1 контакт
Це цікаво
Барвиста стрічка
Антипопулист,антивсепропальщик,антизрада.
Опис:
Антизрада,антивсепропальщик,антипопулист.Група для тих хто хоче багато знати і вірить в нашу країну .Все у нас буде добре "Зрада" не пройде :-)
Дата створення:
Роман Наумов

Є два типи користувачів соцмереж: автори контенту і читачі. Власне, як і скрізь - одні створюють, інші споживають. Як і у всьому іншому, наприклад як з продуктами, одні обирають тільки здорову їжу, інші харчуються чим попало.

З інформацією те саме. Можливо для когось це сюрприз, але далеко не вся інформація, як ті йогурти, однаково корисна. Існує величезна кількість авторів-ідіотів, при чому одні такими є від природи, інші професійні.

На жаль, споживачі далеко не завжди аналізують те, що і кого вони читають, внаслідок чого непотрібна і навіть шкідлива інформація тиражується десятками і сотнями репостів.

Відомо що попит створює пропозицію. Створіть попит на якість і контент покращиться слідом. Що для цього потрібно? Всього лише споживати свідомо.

Я взяв на себе сміливість створити для вас невеличку інструкцію з очевидними порадами як фільтрувати інформацію. Сподіваюсь, комусь стане в нагоді.

P.S. Дана інфографіка рекомендована перед споживанням будь-якого матеріалу, в тому числі і цього посту
Показати повністю...
В моїх спільнотах ви не будете читати лише заголовки, або дивитися лише картинки,не буде повторів тем як в інших спільнотах!Всі теми розгорнуті для зручного читання на сайті
Так, у мене в спільнотах переважна більшість - позитивні новини, і не треба казати що я не бачу негатива, який є у нас в країні, так у нас багато ще недоліків, але за "чернухой" йдіть до інших спільнот. Якщо вас дратують наші досягнення і ви в усьому бачите зраду, це теж не сюди. Також поважайте  будь ласка інших, і в тому рахунку мене,яка вже не перший рік  веде інформаційну війну в соц.мережах. Дякую за увагу
Ласкаво просимо ,приєднуйтесь до моїх спільнот:
Барвиста стрічка -  https://ukropen.net/public193  - Події в Україні і світі, і мистецтво, наука, природа, політика, досягнення нашої країни і новини від відомих блогерів,приєднуйтесь
Новини науки і технологій -   https://ukropen.net/public1050  . Останні події в науковому світі,найновіші досягнення людства,новини мистецтва ,приєднуйтесь,буде цікаво. 
Дитячий світ  -  https://ukropen.net/public1344     Мультфільми українською, аудіокнижки українською та російською мовами,інше
Рідне місто Миколаїв. Новини міста та області -  https://ukropen.net/public1893
Показати повністю...
Алмарэ, хіба ж хто думав колись,вивчаючи агресорську мову зі школи,що кацапи здатні поглумитися над українським народом! у страшнім сні такого не могло навіть приснитися! Мова,яку ми розуміли і спілкувалися вільно з росіянами,стала віднині для нас ворожою!
Сподобалось 9 людям
Лариса, кацапи глумляться, як ви кажете, над нами давно. Тільки нам цього у школі не казали. Пудрили мізки дружбою народів. На відміну від багатьох однолітків, я з шкільних років мріяла про розпад СРСРа. 
Сподобалось 16 людям
Діонісій, коли потрібно їм, вони все розуміють українською
Сподобалось 0 людині
Всегда и во все времена пользовались этими приемами по отношению к врагу - сломить боевой и моральный дух противника, посеять чувство уныния и безысходности у противостоящей стороны, подорвать доверие к командирам. Так что не ведитесь и слепо не доверяйте негативным, провокационным вбросам. Проверяйте и перепроверяйте полученную информацию, ищите подтверждение этой информации в других источниках. Вообщем при получении какой либо информации - перво наперво - задавайте себе вопрос - *а что если меня пытаются нае#ать или пытаются повлиять или манипулировать моим мнением?*
75
37
1
4
1
1
Та хай він здохне, той Путін!))) Усіх нас з Новим Роком!!! Ніхто нас не переможе! Бо ми, завдяки ідіоту Путіну, зрозуміли хто є хто і що Україна - най най краща в Світі країна!!! А все тому, що в неї є такі прекрасні Люди!!! Сама розумна молодь! Самі добрі бабусі і дідусі!
Та хіба якась погань може мене переконати?!!! Дорогі українці! Хай Новий Рік принесе нам мир, перемогу і злагоду у суспільстві! Щоб ми були ще міцніші!!! А ще хочу подякувати Алмарэ, за її працю, за гострі теми, за ставлення до нас, "коментаторів")) З Новім Роком "Барвиста стрічка"!!! СЛАВА УКРАЇНІ! 
Показати повністю...
Сподобалось 6 людям
Героям слава!
Дуже дякую,я вас всіх люблю:-) Мира,здоров'я,достатку,щастя в сім'ї.
Сподобалось 3 людям
И на многие многие покаления...
Сподобалось 5 людям
до попередніх записів