Меню
Гончарова Світлана дуже сподобалось
ДІТИ НЕБЕСНОГО ЛЕГІОНУ (прохання репост)
126. Іван, який мріє про приємні сюрпризи
Наш черговий іменинник – Іван Головін – уже за кілька днів відзначить своє 14-тиріччя. Його татко Головін Дмитро Володимирович у серпні 2014 року був призваний на військову службу за мобілізацією, як доброволець, приховавши те, що сам виховує двох діток (дружина покинула сім’ю раніше, виїхавши в Росію). Дмитро був навідником у 17-тій окремій танковій бригаді. Загинув 1 лютого 2015 року при обороні опорного пункту “Саша” у с. Троїцьке Попаснянського р-ну Луганської обл., під час нападу російських окупантів. Найважче було про загибель татка повідомити дітям.
“Що ж тепер робити, буся? Татко ж казав, що він літом приїде, і ми підемо рибалити. З ким я тепер туди піду? Він же обіцяв приїхати”, – перші невинні емоції дитини вилились у гіркі слова розчарувань. А вже згодом на своїй сторінці у соцмережі Іванко написав: “Щоб Путін здох! Я ненавиджу його, бо він забрав життя мого татуся”. Страшно уявити, що відчуває дитина в 11 років, ховаючи рідного батька. Після загибелі Дмитра його дітки лишилися під опікою бабусі Анни Романівни, яку вони ніжно називають “буся”. Іван так і живе з бабусею, дідусем і сестричкою Олександрою. Дітки кажуть, що Анна Романівна їх дуже любить і намагається у всьому їм допомагати та підтримувати, хоч інколи це буває не просто...
Бабуся розповіла нам, що ім’я собі Іванко обрав сам, оскільки народився у день Святого Івана Златоуста. Вона ж поділилася спогадами із хрестин: коли священник хрестив Івана, то сказав, що той буде або “попом” або артистом. Наш іменинник часто жартує з цього приводу: каже, що посвячуватись у священника не збирається, а от про кар’єру артиста уже задумувався. А якщо точніше, мріяв бути хореографом, так як 8 років був учасником ансамблю сучасного бального танцю “Грейс”. Але несподівана смерть тата на війні змінила усі його плани. Тепер він точно знає, що коли виросте, стане військовим, як батько і планує в наступному році поступити у Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Небесної Сотні!!!
Зараз Іван навчається у дев’ятому класі. Навчання дається добре. Зі шкільної програми йому до вподоби уроки історії, української літератури. Так склалось, що свій улюблений гурток танців він замінив спортивними заняттями у боксерській залі. Тому і на здоров’я скаржитись не доводиться, бо ж готує себе наш іменинник до військової служби.
Справжнім авторитетом для Вані завжди був і залишиться його татко, а ще хресний батько Віктор – рідний брат полеглого Героя, котрий служить у поліції. Тому Іван бачить, як часом буває тяжко та попри все намагається наслідувати його і не зрадити своєму вибору професії.
Не зважаючи на такий дорослий вибір, іноді і Вані хочеться побути дитиною. Тож вдома у них є “повний набір фауни”. Улюбленицею сім’ї є собака породи пекінес Жужа, яку подарував їм тато. А ще мають дітки папужку Кешу, рибку Мартина, хом’яка Кекса, а в дворі є ще один пес та чотири кішки. В основному, доглядом за тваринками займається молодша сестричка Олександра, але і Ваня теж їй охоче допомагає.
Свій вільний час Іван проводить з друзями, серед яких багато є його однокласників. Ще більше знайомств він завів під час подорожей та відпочинку. А побувати хлопцю вже пощастило у Франції, Болгарії, Польщі та Німеччині, також відвідав багато знаменитих місць України, підкорював Карпатські гори. І все це завдяки волонтерам і громадським організаціям, за що він їм дуже вдячний.
Про Україну Іван відгукується з теплотою в серці, бо це ж країна, де він народився та живе. І якщо потрібно буде, впевнено стане на її захист, як і його татко. Та все ж надіється, що настане час, коли ця війна закінчиться і Україна стане ще заможнішою, а, головне, мирною країною. Ще Іван додає, що нічого не хотів би змінювати у державі, лише додати свою частку у розвиток та процвітання нашої Батьківщини.
Бабуся розповіла, що компенсації і з державного, і з місцевих бюджетів родина отримала, тому практично матеріально забезпечена, особливих якихось потреб не має. Вона лишила нам свій адрес для листувань та привітань імениннику, бо ж завжди щиро раді новим знайомствам та друзям і залюбки запрошує на екскурсію до свого гарного древнього міста Володимира-Волинського.
Не дивно, що ці діти, Діти Небесного Легіону, свідомо роблять свій вибір на користь військових спеціальностей. Вони дуже гостро відчувають несправедливість, ніколи не забудуть героїчний чин своїх батьків і ніколи не пробачать окупантам цієї неоголошеної війни. Вони – майбутній цвіт нашої нації і гідне покоління справжніх українців! А наше з вами завдання – підтримати їх усім, чим зможемо. Хоча б здійсненням найзаповітніших мрій на день народження. Бо ж вони ще діти і потребують свята у своїх складних життєвих буднях. Тож не будьте байдужими! Долучайтесь до гарної справи – підтримайте діток Небесного Легіону!
Інформація про батька хлопця є у Книзі пам’яті. Деталі за посиланням: http://memorybook.org.ua/4/golovin.htm
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ
Головін Іван Дмитрович – 14 років (26.11.2003).
Ріст: 168 см. Розмір взуття 42-43.
Омріяний подарунок: приємні сюрпризи, уточнюйте у приваті
Адреса для листування та привітання – є (надамо у приват).
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ми цінуємо будь-яку допомогу, сприяння та розголос для здійснення мрії дітей Небесного Легіону у цей складний для їхніх сімей час. Маєте бажання підтримати дітей – переказуйте кошти нашому координатору даного проекту Natali Sky (Приватбанк: 4149-4978-1590-0321 Скиба Наталія Миколаївна), зазначаючи, на яку саме дитину адресуєте! Це допоможе скластись по частинам на якусь нормальну річ. Також можна до нас присилати вже готові (придбані) подарунки, аби ми у зазначений час могли тій дитині святково їх вручити, до якої прихильне саме ваше серце! Буде класно, якщо ви бажатимете ще й долучитися до поїздки та безпосереднього привітання дитини разом з нами! Прохання зробити репост!
Показати повністю...