Меню
Ольга Печеніжська
Спостерігаю за працею тролів, що працюють на український сегмент ФБ.
Український троль завжди в вишиванці, з патріотичною аватаркою і купою фоток загиблих героїв. Він цинічно грає на твоїх почуттях. Головна його ціль - змінити владу, мотивуючи тим, що саме президент не закінчує війну, і всі жертви - його провина. Він переконує, що владі вигідна війна, що президент на ній заробляє, тому тобі не потрібен такий президент.
Варіантів зміни влади у тролів декілька. Від химерного 100500 майдану, до обрання "народного" президента. Жодної відповіді, що буде далі, троль не дає: головне, зкинути ненависного Порошенка, який заважає "патріотам" за декілька днів звільнити Донецьк і Луганськ, і піти наступальним маршем на москву, щоб вже через місяць над кремлем майорів жовто-блакитний стяг. Саме жовто-блакитний, бо перевернутий прапор - відмінна риса тролів.
Стандартною ознакою того ж троля є антисемітська риторика зокрема і розпалювання міжнаціональної ворожнечі вцілому.
Він активний противник парадів (не начасі); проти кредитів МВФ (хто віддавати буде), проти боротьби з кремлем дипломатичним шляхом ("домовляються на крові"), проти реформ(вони нікчемні, бо ведуть до зубожіння).
Їх дуже багато. Кожен з вас хоч раз стикався з таким. Вони агресивні, бо обросли підтримкою купи корисних ідіотів з моском курки і амбіціями гадіхавченко.
Їх ціль одна: будь яким чином змінити владу. На будь кого. Бо досі кремлю завжди вдавалось купити свої інтереси. Цього разу не вдається. А часу обмаль. У кремля закінчується запас міцності - другого терміну Порошенка вони не витримають.
Саме тому кількість "кандидатів в президенти" нагадує рулон туалетного паперу - і всі вони, всі до єдиного - альтернатива шляху Порошенка.
Нажаль, задекларована кремлем ціль - внести розбрат і розхитати єдність - частково зпрацьовує. Бачити трохи далі завтрашнього дня - дано не кожному. А прорахувати перспективу результату зміни влади сьогодні - прерогатива аналітичного способу мислення. На цьому і грають тролі: ми - за простих людей, за "пересічного маленького українця".
Я вірю і знаю, що переважна більшість "пересічних" - порядні, працьовиті і щиро люблячі Україну люди. Треба просто трохи переглянути свої погляди:
не плутати "Україна понад усе" з "вєсь мір насіль'я ми разрушим до основанья".
Не кожен, хто обгорнутий українським прапором не тримає дулю в кишені.
Ворог підступний, бо знає твої слабкості: " де два козаки там три гетьмани" і саме на цьому зараз побудована стратегія розвалу України.
Думай, аналізуй, відірвись від стереотипів: в разі поразки ти втратиш Україну для своїх дітей і онуків.
Ворогу нема чого втрачати: або ми, або вони. Третього наразі не дано.
Показати повністю...