Меню
НА НАШІЙ КУХНІ
Наша група для тих,хто хоче бачити Україну успішною європейською державою.
Опис:
Наша група для тих,хто хоче бачити Україну успішною європейською державою,хто намагається убезпечитись від помилок у ставленні до політичних процесів,кого цікавлять позитивні зміни і досягнення.
Дата створення:
1 обговорення
Нова тема
1
1 повідомлення. Останнє від Сергій Заяць,
 Хай вас не бентежить назва "НА НАШІЙ КУХНІ..." Де,як не на кухні,ведуться зазвичай найщиріші розмови,обговорюються справи дня!? Наша група для тих,хто хоче бачити Україну успішною європейською державою,хто намагається убезпечитись від помилок у ставленні до політичних процесів,що відбуваются,кого цікавлять позитивні зміни і досягнення. Адже проблеми та успішність будь якої країни залежить від культурного та розумового рівня розвитку пересічних громадян, а не якості уряду.
"Вы можете не заниматься политикой, все равно политика занимается вами",- утверждал французский политический философ с труднопроизносимой фамилией Шарль Форб де Трион де Монталамбер

Шановні учасники групи та її дописувачі,велике прохання:запросіть до нас своїх друзів. Буде кому читати матеріали - будемо працювати й надалі. Аналогічна група працює у ФБ. Ось посилання,запрошую:
https://www.facebook.com/groups/1363602343729067/
Показати повністю...
Mason Lemberg
Ну і що...
Вони вчора показали, що гадя хотіла вбити 400 000 українців? За що? За те, що вони українці? За те, що вони проти російської агресії? За те, що вони не визнають російських маріонеток на Донбасі?
За те, що вони захищають свою землю, свій дім, своїх рідних?...
Вони вчора розказали в який фарш (вибачте за порівняння) міг би перемолоти простих киян, звичайних перехожих мінометний обстріл мінами 120 калібру?
Ні!
Вони вчора розказували, що Надя йде як на Голгофу!
Ісус Христос, який хотів вбити 400 000 українців.
Цинічність маніпуляції і порівняння просто не піддається опису.
А все тому, що хазяїн наказав все споганити, все заклеймити, всі досягнення применшити, всі загрози висміяти, всіх виродків позиціонувати героями і навпаки.
Саме тому, затримання тварини вони видають за дорогу на Голгофу.
Саме тому, вони організовують опитування чи довіряєте ви Луценку, придумують результати і маніпулюють ними, видаючи це за думку нароту.
Це вони цілком свідомо перетворюють бідних, знедолених і не дуже розумних людей на деградоване стадо, своєю брехнею, маніпулюванням суспільною думкою.
Вони й організували відмазку стаду, що Луценку не довіряє нарот і Надя не винна.
І стадо бігає, розказує про недовіру нароту, а пояснити чому саме вони не довіряють і до чого тут Луценко, якщо животноє само це все наговорило... стадо не може.
І роблять це навіть в тих темах, де жартувати не можна і де маніпулювати не можна. Бо це ніхрена не смішно, щоб тварину, яка хоче знищити сотні тисяч українців перетворювати на героя чи Бога.
Але все минає.
Це сьогодні вам здається що ви "на коні", що вам все можна.
Але настане час і ви знову, як і після кожного Майдану, будете просити пробачення. Але я думаю, що на цей раз вам не пробачать.
Бо те, що ви робите вже виходить за рамки звичайних темників і джинси, ви не соромлячись нищите Україну, нищите людські душі.
І тут ви нічим не відрізняєтесь від гаді. Так і увійдете в історію разом з нею, з ганьбою на віки.
Показати повністю...
истина
Сподобалось 0 людині
Сподобалось 0 людині
Сподобалось 0 людині
Костянтин Холодов
У мої 43 роки мене вже важко чимось здивувати. Іноді мені здається, що я прожив не 43 роки, а 73, стільки всього надивився... Але мова про 400 тисяч смертей з Гадіних вуст мене просто ошелешила. Я прослуховував цей епізод разів з десять. Я думав, мені почулось, думав, монтаж... Ну не може людина хотіти вбити 400 тисяч інших людей. Навіть в ім'я революції. Але продовження діалогу з згадуванням про стадіони і шахти стало підтвердженням моїм побоюванням. І для того, щоб остаточно не втратити віру у людство, я наполягаю на тезі, що ми маємо справу не з людиною, і не з групою людей. Ми маємо справу з монстрами. Це звірі, які з холодним блиском очей будуть спостерігати за тим, як душа буде покидати твоє зранене до смерті тіло. Саме такі монстри у 2014 році різали Героя Рибака у Горлівці. Саме такі потвори катували наших полонених у "ізбушці" в Донецьку. Саме такі істоти, що здалеку нагадють людину, досі ходять серед нас та виношують свої жахливі плани. Вони завжди хотять нашої смерті. Завжди.
Стадіони... Шахти... Репресії, репресії... Смертна кара... З яким холодом у гоолосі та з якою насолодою вони це обговорювали... Мені страшно подумати, у що б перетворилася моя Україна у разі реалізації їхнього плану...
Люди добрі! Биківня - це не Минуле! Це Сьогодення. І біда нам, якщо ми дивитимемось на це, як на Минуле. Воно завжди тебе переслідує. Завжди! Як голодна росомаха, що переслідує і вичікує поки ти ослабнеш і заснеш, щоб у слушний момент вгризтись тобі у сонну артерію.
Знаєте, що найбільше вразило наших істориків, які працювали на розкопках масових поховань розстріляних комуністами українців? Ні, не розтрощені скроні та чисельні переломи, ні. Видерті золоті коронки. Умовні Гаді і Рубани прикладами трощили щелепи, щоб легше було діставати золоті коронки... Ось таке майбутнє уготоване нам "борцями за справедливість"... Безальтернативне майбутнє...
Люди, майте розум... Не дайте себе обманути.
Показати повністю...
истина
Сподобалось 0 людині
ȠpuŦyƛA-С@PrytSLU
Суд почав розляд запобіжного заходу Гаді

Ой,яка знайома до болю картина - все та ж незмінна фішка - футболка з тризубом.
скільки згамкає дітячих сумішей за 59 днів?
Сподобалось 2 людям
Як вона себе вела  в суді- наче всі дурні,  всіх повчала, виклала всю свою програму "президента", група підтримки  була у захваті від її промов, бо рот не закривався. Короче- судді уже наклакали в штани- гадя побєділа.
Сподобалось 0 людині
та вона їх просто не слухала,сама собі баба дарк
Сподобалось 0 людині
Сподобалось 0 людині
до попередніх записів