Меню
Приходько жорстко прокоментувала виступ Ані Лорак у Києві

У Києві на одному з концертів виступила Ані Лорак, яка останні кілька років живе і працює в Москві. На думку співачки Анастасії Приходько, українці лише продемонстрували, як можна зраджувати і принижувати свою країну та її історію.

Співачка і волонтер АТО Анастасія Приходько записала для "Обозревателя" ексклюзивне відео.

"Чому ви це дозволяєте, поясніть. Люди, які будують цю країну, починаючи від таких, як я, артистів, закінчуючи волонтерами, медиками - людьми, які намагаються поліпшити життя одне одного без вашої долі... Просимо тільки одне, та куди тобі до нас. Зробіть наймінімальніше - не впускайте сюди національних зрадників. Не забирайте нашу країну, нашу історію, ви ж всіляко показуєте, як можна її зраджувати, як можна принижувати", - наголосила артистка.

Співачка нагадала українцям про страшні наслідки війни на Донбасі.

"Ви ж нібито керуєте країною. То якого хріна вони сюди їздять на четвертому році війни? 10 тисяч пацанів загинули! 10 тисяч! Скільки сімей зруйновано, скільки будинків! У нас немає Донецька і Луганська - у нас ДНР і ЛНР. У нас Криму немає, а ви їх впускаєте. На якій підставі? Навіщо вам це треба?" - продовжила Приходько.

При цьому співачка попередила співгромадян про можливі наслідки подібної байдужості.

"Просто потім не дивуйтеся, коли народ прийде до вас. А він прийде. Тому що ви зараз просто ходите по лезу. Я настійно прошу, щоб був ухвалений закон із приводу гастролерів", - підсумувала вона своє звернення.

https://youtu.be/5m7-pHfy944
Показати повністю...
гаранту по барабану? или спецслужбы не в курсе?за шо чинуши деньги грубут?где их работа?
Сподобалось 0 людині