Меню
Візантія наш: В РПЦ запропонували відібрати владу у Константинопольського патріархату

На думку протоієрея Андрія Новікова, Константинопольський патріархат "вчинив розкол", а коли він "увійшов у спілкування з анафемою", то сам потрапив під її дію.

Москва має вжити низку заходів у зв'язку з рішеннями Вселенського патріархату щодо надання автокефалії Україні. Про це заявив член синодальної біблійно-богословської комісії Московського патріархату протоієрей Андрій Новіков у Facebook.

Він запропонував "з огляду на відпадання колишнього Константинопольського патріархату від церкви" створити єпархії та парафії РПЦ на території Туреччини, зокрема у Стамбулі. Протоієрей заявив про необхідність скликати в Москві надзвичайний Всеправославний собор для скинення патріарха Варфоломія і членів його Синоду.

Також священик запропонував розірвати євхаристійне спілкування з Константинопольським патріархатом та "накласти анафему на єресь східного папізму, включно із псевдовченням про право стамбульського єпископа на скасування та перегляд анафем і пробачень помісних церков". На думку Новікова, Константинопольський патріархат "вчинив розкол", а коли він "увійшов у спілкування з анафемою", то сам потрапив під її дію.
Показати повністю...
Чого МП мєлочіться, накладайте анафему сразу на Христа. 
Сподобалось 0 людині