Меню
Кремлівські пропаганд*ни забились в істериці через нову українську дитячу гру

Російські пропагандисти занепокоїлися через те, що в Україні з'явиться патріотична настільна гра для дітей «УПА - відповідь нескореного народу».

Автором і розробником цієї новинки став Інститут національної пам'яті, який і анонсував її вихід на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що гра буде представлена до Дня захисника України, а саме - 13 жовтня. Вона стане своєрідним продовженням серії історичних настільних ігор, оскільки перша частина з'явилася в 2017 році і називалася «Українська революція 1917-21 років. Сто років боротьби».
«На відміну від першої розробки, гра про УПА розроблена більш динамічною, в ній з'явилися елементи тактики і стратегії. Крім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу Української повстанської армії проти ворогів, гра дає можливість дітям і підліткам відчути себе справжніми командирами повстанців. Це перша частина гри, яка фокусує свою увагу на боротьбі УПА проти двох великих ворогів - нацистів і радянських каральних підрозділів НКВС», - розповідають про сюжет гри її автори.
Ймовірно, саме той факт, що в ньому присутня боротьба проти цієї структури СРСР і розлютив російських пропагандистів. Зокрема, на новина моментально відреагував телеканал НТВ, який розмістив її в своєму Telegram-каналі.
Показати повністю...
ну в ответ на расее пусть выпустят игру  о вертухаях и загранотрядах....о стукачах тоже пусть не забудут
Сподобалось 2 людям
Бо українці з дитячих років повинні усвідомлювати: на півночі і сході живуть наші вороги, які ось вже 400 років лазять по нашій землі і сильно ображаються, що українці нищать їх тут. А та гра, мабуть, і показує - як правильно слід поступати з окупантом і агресором.
Сподобалось 3 людям