Меню
Denis Pyatigorets 
Трохи вранішніх новин
1. Рада ЄС продовжила до 23 червня наступного року санкції проти окупованого Криму і Севастополя.
2. Президент України Петро Порошенко відправився до США з робочим візитом. Про це повідомив його прес-секретар Святослав Цеголко. Тримаємо кулаки за результати переговорів. Напевне вже всім зрозуміло, що не випадково візит Президента до США збігся в часі з обговоренням законопроекту про повернення окупованих територій, текст якого досі тримають в секреті. Якщо переговори пройдуть успішно, то в України будуть розв’язані руки для подальших кроків в цьому напрямку.
3. Завісу над утаємниченим законопроектом про деокупацію трохи відкрив Андрій Парубій. "Зараз обговорюється саме концепція, і це правильний підхід, щоб на початковому етапі визначити його основні позиції. Власне, це зміна статусу, визнання окупованих територій формально окупованими і найголовніше — це визначення юридичних передумов для ведення бойових дій і військових операцій, щоб цей закон давав таке законодавче право для головнокомандувача і РНБО", — сказав Парубій.
4. Чергових російських військовослужбовців, які "заблукали", затримали на Донбасі 18 червня. Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін. «Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відсвяткувавши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території. Затримуємо (росіян-військовослужбовців), багато затримуємо. Але річ у тому, що не все ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури» - додав він.
5. У разі референдуму про приєднання до Євросоюзу і НАТО, за членство України в ЄС проголосували б 66,4% респондентів, в НАТО - 55,9%. Дякуємо кремлівському карлику, за те, що так кардинально змінив ставлення українців до цих інституцій. Це ж треба було, зробити своїми руками те, чого найбільше в житті боявся.
6. Кількість громадян України, які вважають себе українцями за національністю, на сьогодні становить 90,6% населення. Карочє, Вова – ето успех!!!
7. Збірна України посіла перше місце в командному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду в Києві. "Збірна команда України з рекордними 10 медалями (3-4-3) та 244 заліковими очками виборола перше місце у командній першості, за що отримала довгоочікуваний Кубок!" - повідомили в НОК.
8. Реальний валовий внутрішній продукт України в I кварталі 2017 року, порівняно з відповідним періодом 2016 року, зріс на 2,5%. Про це повідомляє Державна служба статистики.
9. Згідно з даними Державної служби статистики, оборот роздрібної торгівлі в Україні в січні-квітні 2017 року зріс на 5,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 226,749 мільярда гривень.
10. Виробництво електроенергії всіма електростанціями державного підприємства НАЕК “Енергоатом” в січні-травнем 2017 року зросло на 11,8% (на 4 млрд 125,6 млн кВт-год) в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 38 млрд 979,1 млн квт -год.
11. Суворовський районний суд Одеси 19 червня ухвалив рішення про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського нафтопереробного заводу у власність держави.
12. Один з колишніх керівників обласної податкової адміністрації розкрив механізм забезпечення діяльності вказаних схем з боку податкових органів, починаючи від міністерства доходів і зборів України, закінчуючи районною податковою інспекцією, де на обліку перебували "програмні підприємства - повідомляє Генеральна прокуратура. Завдяки цим свідченням слідство зібрало викривальні свідчення щодо діяльності так званих "програмних підприємств", які брали участь в схемі ухилення від сплати податків.
13. 19 червня в Україні набув чинності закон № 1982 VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями. Таким чином, для бізнесу скасовується обов'язкове використання печаток на документах.
14. У селі Наддніпрянське Херсонської області відкрили новий універсальний насіннєвий завод на зерновому току Інституту зрошуваного землеробства НААН. В закупівлю і монтаж лінії заводу вклали близько 2,3 млн грн.
15. Авіакомпанія Wizz Air почала виконувати рейси з Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького в Берлін.
16. Група компаній Нова пошта ввела використання електронних грошей в системі Forpost. Як повідомила компанія, клієнтам Нової пошти, які працюють в сегменті онлайн-торгівлі, вже доступні електронні гроші.
17. У понеділок, 19 червня, в електронній системі охорони здоров'я E-Health зареєстрували перший медичний заклад - центр первинної медико-санітарної допомоги Подільського району м. Києва. В пілотному проекті на етапі реформування медичної допомоги, з поступовою реєстрацією в ній медзакладів, буде доступною інформація про медичні заклади, лікарів, які там працюють, а також створено реєстр пацієнтів.
18. Українська компанія Depositphotos виклала у відкритий доступ першу версію свого безкоштовного графічного редактора під назвою Crello.
19. Партія президента Франції Еммануеля Макрона "Вперед, республіка!", а також її союзники - партія MoDem - отримали абсолютну більшість у нижній палаті парламенту. Так, партія "Вперед, республіка!" отримала 308 місць, а MoDem - 42. Партія "Республіканці" завоювала 113 місць, а їхні союзники-центристи з "Союзу демократів і незалежних" - 18. Соціалісти отримали 29 місць в парламенті, "Франція нескорена" - 17, "Французька комуністична партія" - 10, "Нацфронт" - 8. Тобто ще раз – партія Макрона отримала 308 місць, а партія ̶к̶р̶е̶м̶л̶і̶в̶с̶ь̶к̶о̶ї̶ ̶х̶в̶о̶й̶д̶и̶ Ле Пен отримала 8 місць. Карочє, Вова – ето снова успех!!!
Доброго ранку, Хунта!
Показати повністю...