Меню
Валентин Нуждін дуже сподобалось
Україна здобула другу золоту медаль на юнацьких Олімпійських іграх...Другу медаль найвищого ґатунку в скарбничку збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх приносить наш веслувальник Іван Тищенко.

В аргентинському Буенос-Айресі у фінальному заїзді серед чоловічих одиночок Іван Тищенко не залишив жодних шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу й фінішував першим, повідомили у НОК України.

"Звісно, просто не було. Враховуючи той малий проміжок часу, який був між півфінальним та фінальним заїздом, головним було продемонструвати стабільність, адже кожен із учасників претендував на перемогу. Усі суперники показали дуже достойний рівень підготовки. Що стосується мого результату, то, звісно, він дуже тішить, хоча я ще навіть не знаю свій підсумковий час. Коли їхав до Буенос-Айреса, мріяв про те, щоб продемонструвати усе, що я відпрацьовував на тренуваннях. А медаль – це вже результат наполегливої праці. Неможливо навіть зараз описати свої відчуття", – прокоментував свою перемогу Іван Тищенко... 
Показати повністю...