Меню
Український режисер-політв’язень Олег Сенцов уперше зателефонував із колонії (місто Лабатинангі, Ямало-Ненецький автономний округ) до своєї сестри Наталії Каплан. Про це вона написала у Facebook.

“Дуже важкий видався дзвінок, хоч і тривав три хвилини”, – зізналася сестра політв’язня.

Сенцов досі відмовляється від побачень та “передачок” від рідні.

“Сказав: “Я чекаю іншого”… на обмін полоненими. Я знову намагалася йому пояснити, що політв’язні це не полонені, цей процес його не стосується. Здається, він цього досі не розуміє”, – додала Каплан.

Нагадаємо, Олег Сенцов – український режисер, який з 2014-го року перебуває у полоні в РФ. Разом із Олександром Кольченком його затримали представники російських спецслужб у Криму та звинуватили в організації терактів на півострові.

У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму, а Кольченка до 10-ти. Обох звинувачували у терористичній діяльності в Криму. Обидва свою провину не визнали.

Українські та міжнародні правозахисники впевнені: справа проти Сенцова й Кольченка сфабрикована. РФ відкидає ці звинувачення, боротьба за свободу політв’язнів триває.

https://uain.press/politics/oleg-sentsov-vpershe-zatelefonuvav-iz-rosijskoyi-v-yaznytsi-708064
Показати повністю...