Меню
Ольга Лисеєнка поділилася записом
Ніч Апокаліпсису, як назвали її пізніше, настрашніша ніч, яку довелося пережити нам усім з 18 на 19 лютого 2014р.
Кілька тисяч Героїв, які втримали тоді Майдан від остаточної зачистки, зробили справжній подвиг,про який ми ніколи не забудемо.
Читаючи спогади очевидців про це пекло, щоразу зустрічається одне і теж питання: Чому беркут тоді так і не дотис захисників Майдану? Що зупинило цих нещадних вбивць? Мабуть це питання лишиться одним з багатьох, на яке ми так і не отримаємо відповіді найближчим часом.
В ту ніч з усіх куточків країни, а передусім із Заходу та Центру спішили автобусами, машинами сотні і тисячі людей із однією думкою: "Хлопці, ви тільки протримайтеся там ще трошки, ми вже їдемо!" В цю ніч палали управління міліції, СБУ, прокуратури у Львові і Тернополі, Хмельницькому та Луцьку, Івано-Франківську і Рівному.
Уся країна була серцем на вогняному Майдані, де вирішувалась наша доля...
Показати повністю...
Ольга Лисеєнка дуже сподобалось
Ми все одно переможемо, але стало очевидно, що далеко не всі з "простогонароду" (тм) були варті тієї крові, яку за них проливали сто років тому і зараз.
Ольга Лисеєнка дуже сподобалось
Доброе утро, друзья.
Понедельник. Чем начинаем неделю?

"Стабильный гений":
Премьер-министр Японии Абэ номинировал президента США Трампа на Нобелевскую премию мира осенью 2018 года .. (внимание!) после соответствующей просьбы от правительства США.

Украина:
☑️Украинская армия получила уже более сотни модернизированных танков Т-64.
☑️За три года торговля Украины и ЕС выросла на 60%.
☑️Ближайшее повышение пенсий (17-20%) состоится 1 марта 2019 года – тогда состоится общая индексация .
Дальше повышение пенсий будет еще с 1 июля и с 1 декабря 2019 года.
☑️Осенью 2019 года аэропорт «Біла Церква» станет международным.

До весны - всего полторы недели.
Хорошего всем дня.
Показати повністю...
Ольга Лисеєнка дуже сподобалось
Позитив необхідний. Так Приємно отримати такі ось малюнки.Дітки стараються підтримати захисників.
Ольга Лисеєнка дуже сподобалось
Мартин Брест

Смерть не стоит на коленях, мальчик. Никогда.

И неважно, сколько раз ты ездил в АТО - ты не знаешь, что такое АТО. Не имеешь ни малейшего представления, як это - "нести повну та одноособну відповідальність... " не то что за четыреста двадцать кэмэ - хоть за пару миллиметров лінії бойового зіткнення. Отвечать собою за то, шо на вверенном конкретно тебе участке - не прорвуться, не пройдут, не пролезут и не просочатся.

Это называется "ответственность", мальчик. Настоящая, мужская, для тех, кто не бегал от повестки и не ссыт контракта. Ой, я тебя умоляю, не вдумывайся, тебе не понять, иди, придумай шутку, заработай денег, шо ты там еще умеешь. Корпоратив проведи, ну я не знаю, видос запиши, "тобі личіть твоє заняття". Не говори, кстати, на украинском - он у тебя еще хуже, чем мой.

Смерть ходит в берцах, мальчик, курит ротманс-деми и служит в ЗСУ на відповідній посаді. Смерть носит броник, не надевает каску, жрет не суши, а шаурму, разговаривает матом и ездит не на рейндже, а на волонтерском корче или "бэхе".
Смерть вечером звонит домой, нарезает жинке задач, бо скоро весна і тре сіять, кладет трубку, идет, убивает абизяну из АГС-а, выкурюет полсигареты, дозабивает улитку, а потом перезванивает домой, бо забув спросить, як там у Людмилы Павловны, дочка поступила чи нет.
Смерть, мальчик - это камуфляжные люди с веселыми глазами, любящие и умеющие убивать. А ты - иди, пошути, заработай себе еще денег и не мешай Смерти хранить сон моих сыновей.

Ты все перепутал, мальчик, это называется "прием для стрельбы с колена". Ой, я тебя умоляю, не вдумывайся, иди, придумай шутку и перестань уже так бояться, это реально прям видно, никто не убьет тебя, если ты проиграешь, честно. Даже если выиграешь - тоже.
Все будет хорошо.

Просто перестань наконец бояться.

#Смерть_не_станет_на_колени
Показати повністю...
Ольга Лисеєнка поділилася записом
ОСТАННІЙ ШАНС МОСКВИ
Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Економічні і соціальні катастрофи завжди стаються зненацька. Протягом всієї світової історії так – ще вчора ніщо не віщувало великих перемін, і от – раз!.. Я гарно пам’ятаю як припинив своє існування СРСР – ще в липні 1991 р. ніхто крім кремлівських вождів не чекав ніяких катаклізмів, і… Те саме – окупація Росією Криму. Місяцем раніше, того хто передбачив би такий розвиток, сприйняли б за параноїка. Тепер – це реальність.

Загроза крупних соціально-політичних катаклізмів наразі сильнішає у Росії. Причина – поступове погіршення економіки країни. Аби переконатися в цьому – достатньо уважно прослідкувати за економічними новинами в РФ. 2018 р. Росія завершила різким падінням ринку акцій. Причина – падіння цін на нафту в світі. У слід за акціями та нафтою упав російський рубль.

З Росії уходить інвестор – протягом минулого року з країни було виведено мільярд доларів – і це максимальний показник починаючи з 2013 р. До речі, від цього року про виведення капіталу з РФ дізнатися стане неможливо, але про це – далі. Очевидно, причиною такого відтоку стало різке погіршання бізнес-клімату – і це підтверджує російський уряд. Мінекономрозвитку РФ на кінець 2018 року оцінював поточну зиму як складний період для російської економіки – зійшлися разом зростання податків, падіння цін на нафту і переміни в кредитно-грошові політиці Центробанку Росії. Про що ідеться?

З Нового року в Росії: підняли ПДВ, обклали податком самозайнятих осіб, обклали податком імпортні товари, підняли ціни на пальне (через збільшення акцизів – і пообіцяли подальше зростання), підвищили ключову ставку Центробанку до 7,75% річних. Це – те чим обрадували бізнес. Пересічних же громадян порадували уходом на пенсію на рік пізніше, підйомом тарифів на ЖКГ, ліквідацією поняття «дачник», новою системою оплати за вивіз сміття (платня збільшилася). Все це наклалося на попередні біди пересічних росіян.

Всеросійський центр вивчення громадської думки відмітив що на кінець 2018 р. доля «втомлених і сумних росіян» збільшилася більше ніж удвічі, і це – природно. Навіть згідно офіційних даних Росстату зростання цін на продукти в Росії обігнало інфляцію більше ніж у 10 разів. На тлі зростання цін, за тим самим Росстатом падають реальні доходи росіян, у листопаді 2018 р. – на 3% (у 2016 р – на 5,8%). На всю цю радість накладають наслідки пенсійної реформи, що її проводить уряд Росії – за повідомленням російських ЗМІ росіян старших за 45 років перестали приймати на роботу. Росіянам молодшим з 45 років теж радіти нема чому – 2019 р. Росія розпочала з масового скорочення працівників – до скорочень вдалася чверть російських компаній.

Причини всіх цих проблем економіки РФ російські економісти навіть не приховують – це санкції Заходу. І сподіватися на щось Москві не доводиться. Згідно доповіді експертів Російської ради з міжнародних справ, санкційний тиск на Росію буде тільки зростати – ситуацію вони оцінили як «самопосилення і самовідтворення санкцій у наслідок накопиченої правової бази», тобто санкції посилюватимуться навіть якщо не робити взагалі нічого. Ба-більше, впроваджені США «пекельні санкції» ще не вступили в дію, але сам факт загрози завдав економіці РФ шаленого удару. А вступлять же в дію – обов’язково вступлять.

Тут віщую заперечення – і що мовляв? Росіянам все це – байдуже. Їм, мовляв, як в анекдоті, скажи що завтра їх вішатимуть – вони спитають чи мотузок із собою приносити? Так? Заперечу. Байку про якусь шалену витривалість росіян ніхто не поширює наполегливіше за саму російську пропаганду. Спростовується ж та байка лише протягом 20 сторіччя двома датами – 1917 і 1991 рр. Так, терплячості росіян можна позаздрити, але оборотною стороною цієї терплячості виступає «рускій бунт – безглуздий і безжальний». Як це виглядає – раджу почитати мемуари осіб, які пережили в Росії 1918 р.. Фільми жахів нервово курять. Поточна ситуація не віщує Москві нічого гарного.

По-перше, Росія – різна. Витривалість в Самарі і витривалість на Кавказі – це принципово дві різні витривалості. А Кавказ останнім часом трухнуло двічі – під час акції автоперевізників і через територіальну суперечку між Чечнею і Інгушетією. Восени цього року Кремлю «прилетіло» від населення Хакасії і Примор’я – попри всі намагання російської влади, тамтешні громадяни не захотіли обирати представників путінської «Єдиної Росії». 8 вересня 2019 р. в Росії мусять пройти довибори в Держдуму РФ, вибори голів суб’єктів федерації, у парламенти суб’єктів, тощо. Що може статися там – не відає ніхто. До речі, за даними навіть російських опитувань рейтинг Путіна особисто, наразі упав до рекордної за 15 р. відмітки – 32,2%. І це явно не межа.

А тут варто зауважити, що в Росії зростає заборгованість населення банкам – з січня по жовтень лише російські пенсіонери позичили у банків 403 мільярди рублів, а загальна заборгованість росіян перевищує 16 трильйонів рублів. А ще в Росії – до бісової мами людей, з досвідом війни в «ДНР-ЛНР», які дуже гарно знають як захоплювати управління поліції і ФСБ… Життєстверджуюча картинка виходить? Зразу розвію ілюзії – протести в Росії не призведуть до закликів повернути нам Крим – вони жадатимуть заміни керівників країни, які зробили їм «неправильну війну», таку через яку вони страждають – а вони так не згодні.

Революції, як відомо, починаються у палацах – їм завжди передують розколи еліт. В Росії про щось подібне говорять уже не тільки представники ліберальної опозиції і поплічники терориста Гіркіна, а й такі активні путінці як Сергій Кургінян. За його словами частина російської еліти, втомлена санкціями, вже відверто штовхає Путіна на кроки які обурюють населення (як пенсійна реформа) з метою зниження рейтингу Путіна задля його подальшої заміни. Так чи не так – сказати важко, але у грудні минулого року сталося нечуване – на щорічну зустріч президента Путіна з крупним бізнесом не з’явилися два російські мільярдери – Пьотр Авєн і Аркадій Волож. Ще рік тому щось подібне уявити було важко.

Що робить Кремль у цих умовах? Кремль робить кроки варті анекдоту про Брежнєва: «будемо розкачувати вагони і уявляти що їдемо». Кремль відправив у відставку голову Росстату – бо рахував, бачте, неправильно. До російської статистики і раніше було чималі питання – вона явно видавала дані, які не збігалися з оцінками західних експертів. Тепер же російська статистика відірвалася від реальності взагалі. Варто було замінити головного російського статистика – і з’ясувалося що у 2018 р. економіка Росії зростала! Одне лише зростання будівельного сектору стрибнуло з 0,5% до 5,5% - в 11 разів! В унісон з Росстатом заспівав Центробанк РФ – вище я писав про обсяги виводу капіталу з Росії, так от більше таких даних ми не матимемо, Центробанк прибрав у своїй статистиці цей показник і звітує тепер про «операції не фінансового сектору з купівлі-продажу валютних цінностей». Альтернативну статистику подивитися невдовзі буде ніде – про обмеження Москвою інтернету, уже гучно заявлено.

Такі фокуси зі статистикою – дуже небезпечна гра. Даними Росстату користуються органи влади по всій Росії. Статистикою можна дурити все що завгодно крім гаманця громадян. Ба-більше, бравурна статистика на тлі подальшого зубожіння росіян як раз може стати каталізатором протестів – за логікою, якщо економіка росте, а люди бідніють, значить людей обкрадає їхні влада.

Чи розуміють це у Кремлі? Припустимо гірший (для нас) варіант – там це розуміють. Тоді навіщо роблять? Очевидно – аби перечекати якийсь час. Який? Що мусить статися за цей час?

Єдине що спадає на думку – за цей час мусять ослабнути санкції Заходу і Москва здобуде, відрізаний нині, доступ до кредитів Заходу та інвестицій, які дадуть їй змогу поліпшити свою економіку. А шлях для цього лише один – порозумітися з Україною. Але щоб там зараз не казали політтехнологи Тимошенко про ніби таємну співпрацю між Путіним і Порошенком, факт такий – весь період президентства Порошенка санкції Заходу посилюються, а економіка Росії – валиться. З ким же може домовитися Москва?

На це питання вже відповів голова російського МЗС Сергій Лавров – коментуючи майбутні вибори в Україні він висловив сподівання, що до влади в Україні прийдуть «адекватні люди» здатні до «конструктивного діалогу». Хто ці «адекватні люди» - можна довго сперечатися, але очевидно – це НЕ команда чинного президента Петра Порошенка.

А як так – висновок очевидний. Останній шанс Кремля врятувати російську економіку від падіння, а російську владу від протистояння з власним народом – заміна президента Порошенка в Україні. Інакше – катастрофа.
Показати повністю...