Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖♖❖❖❖♖ РИМСЬКА ІМПЕРІЯ ♖❖❖❖♖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖

Рим. Величніший з держав древності. Його історія ось вже багато століть вражає уяву багатьма драматичними подіями. Його філософія і література по цей день викликають захоплення.Його архітектура і правова система повсюдно використовується навіть у наш час. Далекі і близькі сусіди Риму, їх царі відомі лише тому, що вони були союзниками чи ворогами Імперії, лише тому, що вони згадані у стародавніх римських літописах.

Статична спільнота спрямована на популяризацію та поширення інформації про історію Стародавнього Риму, як республіканського так і імперського періодів.

Спільнота потребує модераторів. Бажаючі стати модератором і внести свій вклад в розвиток спільноти, слід звертатися до засновника спільноти.

❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖

ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ:

1. У спільноті забороняється:
= вживання нецензурних висловлювань (мат) у тому числі вживання завуальованого мату;
= неповага до учасників спільноти та інших користувачів, образи, погрози та шантаж;
= розповсюдження різного роду інформації (слів, картинок, відео тощо) що пропагандують рашизм, фашизм, сексуальні збочення та розпусту, унтиукраїнську агітацію, агітацію покинути спільноту;
= пропаганда наркоманії, таксикоманії, алкоголізму та іншої забороненої законодавством України інформації;
= публікація інформації, що не стосується тематики спільноти;
= реклама без дозволу адміністрації спільноти;
= поширення антихристиянської інформації, чи інформації міжрелігійної, міжнаціональної нетерпимості та ворожнечі;
= здійснювати будь-які маніпуляції спрямовані на незаконне отримання переваг і виграшів у конкурсах та інших заходах, що проводяться адміністрацією спільноти.

2. У випадку порушення цих правил адміністрація спільноти залишає за собою право вживати заходи стягнення на свій розсуд відповідно ступеня і характеру порушень та/або їх наслідків.

3. Адміністрація спільноти має право без будь-яких попереджень у будь-який час змінювати ці правила.

4. Участь (підписка) у спільноті означає згоду користувача на дотримання цих правил. Учасники спільноти зобов"язані самостійно слідкувати за змінами цих правил.

5. Якщо Ви виявили порушення цих правил, чи таке відбувається щодо Вас, - не потрібно відповідати порушнику, зверніться до адміністрації спільноти, решта наш клопіт :)

6. Кожен учасник спільноти має право висувати свої пропозиції та зауваження по роботі спільноти.

❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖
Прикріпити