Меню
Відеозаписи
Аудіозаписи
5 аудіозаписів
PreliatorRome
TriariiW.A.R. (We Are Rome)
TriariiImperium
Наші друзі
Контакти
1 контакт
Діонісій Ххх
Засновник [admin]
Це цікаво
❖♖❖ Стародавній РИМ: Республіка та Імперія ❖♖❖
Вітаємо у спільноті! :)
Опис:
Неможливо протистояти Риму!
Неможливо бути байдужим до Риму!
Риму тільки служать!
Вітаємо всіх шанувальників Величнішої з держав древності - Великого Риму! :)
Дата створення:
1 обговорення
Нова тема
❖♖❖ Про спільноту Стародавній РИМ: опис, правила ❖♖❖
1 повідомлення. Останнє від Діонісій Ххх,
Діонісій, у мене є таке припущення щодо того, чому імперії занепадають: імперський народ в ході існування однієї імперії (або багатьох імперій, у котрих той народ був головним) піддається поганому природному відборові: через численні війни гинуть всі найсміливіші і найвідважніші його представники, а виживають найбоягузливіші та наймиролюбніші. Тому греки 4 століття до н.е. завоювали величезні землі тогочасного світу, а греки 11 століття були вже неспроможні протидіяти кочівникам-туркам (що колонізовували Анатолію і виживали звідти тамтешніх греків).
Показати повністю...
Сподобалось 2 людям
Іван, так буває, хоча в кожному окремому випадку можуть бути свої особливості. Так би мовити імперія чи держава "розслабляється" і потім в притул не бачить реальних загроз. Класиний приклад наша держава. Так, можновладці бачили як фашиська раша влаштувала бійню в Таджикистані, підтримала сепарів Молдови, потім вторгнення в Грузію і загарбала її дві території, але навіть після цього тодішні наші керманичі займались грабунком народу і не хотіли бачити очевидного... 
Показати повністю...
Сподобалось 1 людині
Діонісій, якраз у Придністров'ї тоді активно діяли саме УКРАЇНСЬКІ націоналістичні організації і Придністров'я тоді прагнуло приєднатися до України. Але наша влада не захотіла його "приймати" і влаштувала йому блокаду. А до Молдавської РСР цей край був приєднаний у 1940-му році.
Сподобалось 0 людині
до попередніх записів