Меню
У суботу, 15 вересня, близько 3 ночі неадекватний чоловік розгромив кафе на вулиці Васильківській в Києві через те, що йому не продали алкоголь і кинув всередину закладу димову шашку.

Про це йдеться на сайті “Информатор”.

Як розповів власник закладу, чоловік прийшов, коли кафе вже було закрито і зажадав, щоб йому продали спиртне. Коли співробітники закладу відмовили йому, він розлютився і почав вести себе неадекватно.

Зловмисник схопив камінь і кинув у вітрину кафе, після чого почав розбивати скло закладу палицею. Потім він дістав димову шашку, кинув її всередину приміщення і зник в невідомому напрямку. Як заявив власник закладу, зловмисник нещодавно повернувся із зони АТО.

Зазначимо, що це не перший подібний випадок за останній час. Кілька днів тому, за словами співробітників, цей же чоловік вже нападав на дане кафе. Тоді він також кинув камінь і розбив скло закладу.

Працівники поліції опитали свідків, однак коментувати дану ситуацію відмовилися. На даний момент вони встановлюють особу нападника. В результаті погрому ніхто не постраждав.

http://nizhyn.in.ua/u-kiyevi-nevrivnovazhenij-cholovik-vlashtuvav-rozgrom-v-kafe-foto/
Показати повністю...