Меню
Щастя народу у прагненні до Істини
Опис:
Україна козацька країна
Дата створення:
Міністру інформполітики Юрію Стецю
Шановний пане Міністр. Вашому міністерству, що відбиває гібридні атаки на інформаціному фронті не варто забувати про агресивні компанії вітчизняних рекламістів та їх вплив інфосередовище. Зокрема вони досить часто використовують історичних постатей у комерційних цілях, не зважаючі на їх авторитет і значення, які вже стали надбанням громадянського суспільства: Бонопарта, Вашингтона, Шевченка, тощо. Реклама не цурається застосовувати кримінальний жаргон, назви аморальних сфер суспільства, відомих кримінальних формувань та загальновживані слова типу: банда, мафія та притаманні їм види діяльності за ради просуванні свого продукту на ринок. У суспільства може скластися враження, що воно перебуває десь на дикому Заході або в радянському Гулазі і аж ніяк не сприяє утвердженню громадянського суспільства у правовій, соціальній і суверенній Україні. Пропоную Вашому міністерству взятися за погодження такої реклами перед її появою в інформаційному просторі.

З повагою,
Головний редактор інтернет-вдиння
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Гендирестору АТ Ощадбанку
Шановний пане директор. Прошу Вас допомогти ПриватБанку, зважаючи на його фінансове становище і слабкі позиції на ринку термінальних послуг поповнення в Одесі. Імовірно Одеське ТВ ПриватБанку недоотримує комісійні доходи, а може навіть втрачає %, через обмежений доступ держателей карток до термінальної мережі. Клієнти ПриватБанку змушені користуватися послугами посередників на цьому ринку в позаробочі часи відділень. Непагано було б якби Ощадбанк профінансував зукупівлю необхідної кількості терміналів банку партнера для встановлення їх поза межами відділень ПБ в Одесі.

З повагою,
економічний оглядач інтернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Шановні владики християнської церкви Одеси
Було б непогано повертати пишні приносини церкві бідним, яких у Вашому місті понад всяку міру. Вони потребують небагато: хліба, вода, ночівлі. Аби люди, що перебувають в потребі, відчули піклування християн та церкви, тож в подальшому вони можуть стати відданими християнами і поповнити паству християнської церкви, коли їх становище покращиться.

З повагою,
головний редактор інернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Шановні одесити. Хочу Вас попередити, що "Русскій мір" приходить незавжди на танках. Щоб переконатися у цьому Вам достатньо провести кілька тижнів у Запоріжжі і Ваші внутрішні органи Вам про це повідають. І не приходить Русмір туди його чітко ідетнифікаують зокрема за російськими паспортами не залежно від національності носія та за його ділами в дусі "братньої любові" добре відомої з радянських часів. Русмір зявляється передусім там де громадянське суспільства немає або вого дуже кволе. Запоріжець, що купив отруйні харчі намагається купити їх в іншому місті або запитати у знайомої продавчині що можна споживати, яка також не завжди впевнена у новій партії отрути. І ніхто не пише заяви до правоохоронних органів. Або наприклад якщо Ви бачите багато безпритульних, незареєстрованих чи дітей які зазнають трудової експлуатації. Вони також потерпають від байдужості громадян, соціальні служби без реакції суспільства не працюють. А тим більше Русмір приходить туди де з ним починають загравати в інформаційному просторі. І якщо він приходить, він приходить надовго і не потребує додаткової підтримки, оскільке зло має властивості до самовідтворення.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Міністру аграрної політики України
Шановний Тарас Вікторович. Запуск ринку оренди землі в Україні стає все більш примарним, а разом з ним і надії на інвестиції в АПК. Отже пропоную, щоб Ви перерозподілили кошти держбуюджету виділені під Ваш контроль на користь наукових інститутів, які займаються біотехнологіями, тоді фермери матимуть меншу залежність від обсягів капіталовкладень у сільгоспвиробництво. Передусім вони потребують розробок у сфері городництва і садівництва, захисту рослин від примх погоди і шкідників, легкості підримки рослин і збору врожаїв. А також державної компенсації при закупівлі насіння, яке міститть біотехнології вітчизняних розробок, цей захід також дозволить інститутам продовжити фінансування коштами від ліцензійних платежів.

З повагою,
економічний оглядач
інтернет-видання "RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Блаженнішому митрополиту Київському і всієї Украї́ни і Свято-Успеенських Києво-Печерської і Почаївської лавр священноархімандриту
Шановний Владико. Прошу дозволити, щоб юдеї звели свою стіну плачу в кожного храмі УПЦМП в одвірках іконостатсу і залишати там свої прохання до Бога. Щоб Ваші підопічні не використовували їх у своїх цілях під час літургії. Адже Царські врата символізують вхід у Царство Небесне. І у пастви може сформуватися хибна думка, ніби на небо можна потрапити якимось легким шляхом, оминаючи терні земного життя.

З повагою,
ewgenus@agent.in.ua
Єрусалимському Патріарху
Наш земний світ продовжує розливати кров невинних людей, а грішники повинні зазнати гідного покарання, тож було б добре, якби Ви взяли сирники на таїнство сходження благодатоного вогню і на власний розсуд їх використали. Нехай грішники тремтять в очікуванні страшного суду, а праведники зрадіють в надії на Господа Нашого Ісуса Христа. Тим більше в світі майже не залишилось держав, які розраховують лише на власні сили і відкрито пропагють ідеалогію атеїзму, тому наврядчи земні князі будуть наводити Ваш вчинок, як доказ марності віри у Всевишнього Бога Отця.

З повагою,
ewgenus@agent.in.ua

Πατριαρχείο Ιερουσαλήμ
μας γήινο κόσμο συνεχίζει να χύσει το αίμα των αθώων ανθρώπων, αλλά οι αμαρτωλοί πρέπει να υποφέρουν άξια τιμωρίας, οπότε θα ήταν ωραίο αν πήρε τα cheesecakes μυστήριο αναρρίχηση blahodatonoho φωτιά και διακριτικότητα που χρησιμοποιούνται. Ας τους αμαρτωλούς τρέμουν στην αναμονή της Ημέρας της Κρίσεως, αλλά οι δίκαιοι χαίρονται με την ελπίδα του Κυρίου μας Ιησού Χριστού. Ειδικά στον κόσμο σχεδόν καμία χώρα που να στηρίζεται μόνο στις δικές της δυνάμεις και ανοιχτά propahyut αθεϊσμό idealohiyu γιατί δύσκολα επίγεια άρχοντες θα δώσει πράξη σας ως απόδειξη της ματαιότητας της πίστης στο Θεό Πατέρα Παντοκράτορα.

Με εκτίμηση, ewgenus@agent.in.ua

Երուսաղեմի Պատրիարքարան
Մեր երկրային աշխարհը շարունակում է արյուն թափել անմեղ մարդկանց, այլ, մեղաւորներին պետք է տառապեն, արժանի պատիժ, այնպես որ դա կլինի գեղեցիկ, եթե դուք վերցրել առեղծվածը cheesecakes բարձրանում blahodatonoho կրակ եւ խոհեմություն նրանք օգտագործվում. Թող մեղաւորներ դողալ սպասելով ահեղ դատաստանի օրը, իսկ արդարները, ուրախանալ այն հույսով, մեր Տէրոջ, Յիսուս Քրիստոսի: Հատկապես աշխարհում գրեթե չկան երկրներ, որոնք ապավինում են միայն իրենց սեփական ուժերին եւ բացահայտորեն propahyut idealohiyu աթեիզմ, որովհետեւ հազիվ երկրային Քանոններ կտա ձեր արարքը, որպես ապացույց, որ դատարկություն հավատքի Աստծո Ամենազոր Հայր.

Հարգանքով,
ewgenus@agent.in.ua
Показати повністю...
Премєр-міністру України
Шановний пане Гройсман. У наш час, коли українська економіка постіно виділяє ресурси на воєнні потреби і має через це обмежений доступ до інвестиційних ресурсів. Ощадбанк, замість того, щоб заохочувати клієнтів ставати постійними, навпаки намагаєтся найбільше вижати саме з таких клієнтів. Зокрема за депозитами, які з тих чи інших причин переукладаються на новий строк в автоматичному режимі без відвідування фінустанови. Відсотковий дохід за таким депозитом знизився майже вдвічі за останні три роки. Держбанки мають запровадити систему преміальних для постійних клієнтів, щоб вони не втратити останні краплі прихильності до банківської системи України в той час як нацбанк лібералізує валютний ринок.

З повагою,
головний редактор інтернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Заступнику міністра Мінекономрозвитку
На Вашу відповідь, щодо наповнення фінансовими ресурами економіки, хочу нагадати, що в сучасних умовах, власники не наважуються розподілии корпоративну участь в управлінні підприємством між зовнішніми інвесторами і навіть співробітниками. Тому підприємство має створити власну інвесткомпанію, яка буде залучати лише внески співробітників, а розміщувати виключно у розподілену частку мажоритарного власника.

З повагою,
економічний оглядач інетернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Держпродспоживслужбі
Шановний Голово. Це дуже добре, що в кіосках нарешті перестали продавати алкогольні напої. Але продукти харчування продовжують продавати в кіосках і мафах, як правило без дотримання належних умов зберігання. Споживач повинен мати час перед купівлею оцінити якість харчів. А якщо споживач спочатку сплачує гроші, а потім бере що дають, за радянським звичаєм, він його оціную вже вдома під час споживання. До того ж "спрощенці" не користуються РРО при реалізації харчових продуктів і скаржитися не має сенсу. Тож пропоную впорядкувати роздрібну торгівлю харчовими продуктами і перейти на маркет формат їх реалізації незалежно від розміру крамниці з обов'язком продавця видати чек. Звісно базарів це звернення не стосується, оскільки там споживачі мають можливість потримати харчі в руках і спробувати на смак.

З повагою,
головний редактор інтернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
до попередніх записів