Меню
Сторінка
Щастя народу у прагненні до Істини
Опис:
Україна козацька країна
Дата створення:
До міністра фінансів України
Шановний пане Міністр. НБУ вочевидь розробляв свій прогноз 2019, щодо стану торгового балансу України з дефіцітом у 4 млрд.$ з позицій відкритої вітчизняної економіки. Але в умовах зовнішньою агресії, Україна не може собі дозволити таку "розкіш". Економіка має працюватти, передусім на задоволення внутрішніх потреб, а не світової економіки. Тож прошу Вас, вжити заходи направлені на недопощення справдження цього прогнозу. Впевнений, уряд зможе запровадти ліміти на споживання імпортних енегоносіїв. А виробники зможуть реалізувати на світовому ринку продукцію виробленої з істотною часткою з урахуванням ПДВ у їх вартості. Ваше міністерство має внести свій вклад у перемогу над зовнішніми ворогами.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Показати повністю...
Міністру культури України
Шановний пане Міністр. Чи не занадто влада опікується сферою культури? Чи не повинні громадські організації взяти більшу участь в її порядкуванні? Пропоную Вашому міністерсту провести конкурси зі створення громадських рад при кожному культурному закладі, Щоб не допустити в подальшому практики, коли культурна сфера підлоштовується під владу, а ринкові і культурні запитами суспільства переходять на другий план. Зокрема пропонується передавати культурні заклади громадським радам національних меншин, враховуючі відносні показники проживання нацменшини у місцевій громаді.

З повгаою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Першому проукраїнському Президенту України Віктору Ющенку
Шановний Віктор Андрійович. Здається Ваш Міністр культури засидівся у столиці. Оформіть йому відрядження для перевірки культурних закладів у Запоріжжі. Зокрема на придмет їх відкритості і дружелюбності.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Начальнику АТО
Бажаю здоров'я пану Генералу. Хочу звернути Вашу увагу, що Запорізька АЕС знаходиться досить близько до зони проведення АТО. Зважаючи на масштаби загроз для життя і здоров'я мільйонів українців, а також виходячи з потреб енергосистеми України, прошу Вас розробити план з евакуації обладнання АЕС, десь на узбережжя Чорного моря. Особисто очолити оперативну групу з під'єднання його до енергомережі для продовження експлуатації та зведення укриття над ним.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Президенту України
Шановний Петро Олексійович. Ви можете скористатися можливістю об'єднати коаліцію у Верховній Раді навколо антикорупційних вимог майдану і внести відповідні ініціативи, щодо антикорупційних судів і закону про імпічмент Президенту. Адже внутрішня стабільність і згуртованість коаліції набагато важливіша за політичні амбіції перед зовнішньою загрозу. Впевнений, інші політики оцінять Ваш благородний вчинок і відкладуть свої політичні амбіції. Тим більше, що реальних підстав для Вашого імпічменту немає, адже економічна окупація Кремлем, яку Вам закидають у провину, здійснювалась не одне десятиліття. І нехай недоброзичливці доведуть у суді, що Ленін і Троцький їли цукерки РОШЕН.

З повагою,
активіст Руху Влентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Показати повністю...
Голові Уряду незалежної України
Шановний Володимир Борисович. Вам добре відомо, що російський бізнес займає монопольне становище в телекомунікаційному секторі України. Ваш Уряд має виправити це непорозуміння. Бізнес який керується з країни агресора не повинен заробляти на українських споживачах. Вам достатньо прийняти постанову про відшкодування податків і вартості дозволів для малого і середнього бізнесу, щоб реальна конкуренція запанувала у цій галузі,

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Керівникам організацій заснованих на козацьких традиціях
Шановні Голови козацьких організацій. Братерство, рівність і справедливість завжди були основою козацьких традиції. Пам’ятаємо, що козаки не займалися торгівлею, лихварством і шинкарством, а провадили свій спосіб життя у діяльності, що не заважали їм вести чеснотливий і богобоязний спосіб життя. Козацька громада завжди засуджувала прояви неморальної поведінки і шанувала лицарів духу. Отже на продовження славних козацьких традиції варто подбати аби члени Ваших організацій також , понад усе, зберігали свою душу в чистоті, святкували усі свята встановлені православною церквою і зважено підходили до вибори своїх професій і видів діяльності.

Козацька воля на варті справедливості
https://ukropen.net/public1942
Показати повністю...
Комітету Верховної Ради з питань освіти
Шановний Голово і члени Комітету. Прошу розглянути ініціативу, щодо розкладу занять у початковій школі. Боляче дивитися, як у 7-мій ранку, напівсонні школярики тягнуть свої рюкзаки до школи. Чи не могли б Ви від термінувати початок першого уроку хоча б на годину та зберегти заробітну плату батькам за цю годину запізнення?

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
«СПРАВЕДЛИВІСТЬ»
Голові уряду незалежної України
Шановний Володимире Борисовичу. Банківська системи України потребує якісного оновлення і модернізації, після очищення, проведеного Вашими попередниками. На сьогоднішній день далеко не всі банки в Україні можуть собі дозволити надавати повний спектр банківських послуг із самообслуговування клієнтів через мережу Інтернет і терміналів. Прошу Вас підтримати ідею створення єдиної інформаційної системи на базі Ощад24. Щоб кожна банківська установа мала можливість вільно приєднатися до неї. Цей інфраструктурний проект сприятиме не лише залученню банківського капіталу, але також, поліпшенню конкурентного середовища і зниженню вартості банківських послуг.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Голові Національного банку України
Шановний Голово. Банківська система України продовжує нести великі кредитні ризики, пропри своє істотне очищення проведене Вашими попередниками. Україна чомусь досі не створила сприятливі умови громадянам, аби ті вчасно повертали взяті кредити. Зокрема, вони не можуть вчасно виконати кредитні зобов’язань, навіть коли в них є така можливість, за відсутності терміналів для приймання готівки. Отже, щоб всі банки мали до широко спектру самообслуговування клієнтів, пропоную Вам підключити усі процесінгові центри до єдиної інформаційної системи та заборонити кредитним спілкам надавати позики не членам своїх спілок, адже захмарні відсотки небанківських установ, теж не сприяють належному виконанню кредитних зобов’язань.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
до попередніх записів