Меню
Сторінка
Щастя народу у прагненні до Істини
Опис:
Україна козацька країна
Дата створення:
Комітету Верховної Ради з питань освіти
Шановний Голово і члени Комітету. Прошу розглянути ініціативу, щодо розкладу занять у початковій школі. Боляче дивитися, як у 7-мій ранку, напівсонні школярики тягнуть свої рюкзаки до школи. Чи не могли б Ви від термінувати початок першого уроку хоча б на годину та зберегти заробітну плату батькам за цю годину запізнення?

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
«СПРАВЕДЛИВІСТЬ»
Голові уряду незалежної України
Шановний Володимире Борисовичу. Банківська системи України потребує якісного оновлення і модернізації, після очищення, проведеного Вашими попередниками. На сьогоднішній день далеко не всі банки в Україні можуть собі дозволити надавати повний спектр банківських послуг із самообслуговування клієнтів через мережу Інтернет і терміналів. Прошу Вас підтримати ідею створення єдиної інформаційної системи на базі Ощад24. Щоб кожна банківська установа мала можливість вільно приєднатися до неї. Цей інфраструктурний проект сприятиме не лише залученню банківського капіталу, але також, поліпшенню конкурентного середовища і зниженню вартості банківських послуг.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Голові Національного банку України
Шановний Голово. Банківська система України продовжує нести великі кредитні ризики, пропри своє істотне очищення проведене Вашими попередниками. Україна чомусь досі не створила сприятливі умови громадянам, аби ті вчасно повертали взяті кредити. Зокрема, вони не можуть вчасно виконати кредитні зобов’язань, навіть коли в них є така можливість, за відсутності терміналів для приймання готівки. Отже, щоб всі банки мали до широко спектру самообслуговування клієнтів, пропоную Вам підключити усі процесінгові центри до єдиної інформаційної системи та заборонити кредитним спілкам надавати позики не членам своїх спілок, адже захмарні відсотки небанківських установ, теж не сприяють належному виконанню кредитних зобов’язань.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Міністру охорони здоров’я України
Шановна пані Міністр. Ви добре знаєте масштаби наслідків самолікування, але люди, що самовільно беруть на себе обов’язки лікаря, не усвідомлюють всіх загроз для життя і здоров’я свого та ближнього. Зокрема в Запоріжжі через неконтрольований продаж антибіотиків, вони дуже часто потрапляють у їжу. Прошу Вас посилити контроль за розповсюдженням ліків і зобов’язати лікарні самостійно закуповувати ліки для кожного пацієнта окремо від свого імені і за його рахунок з можливим відшкодуванням пацієнту витрат в межах вартості вітчизняних аналогів. На щастя наш інформаційний вік дозволяє закуповувати ліки через Інтернет аптеки з доставкою в лікарню.

З повагою,
активіст Руху Валентина Налівайченка
"СПРАВЕДЛИВІСТЬ"
Показати повністю...
Міністру фінансів України
Шановний пане Міністре. В держбюджеті на 2018 рік Ви запланували 300 млрд. грн. на обслуговування і повернення держборгу. Чи не здається Вам ця сума завеликою для країни, яка потерпає від зовнішньої агресії і чи розглядали Ви альтернативні шляхи повернення державного боргу? Україна могла б розрахувалася корпоративними паперами держпідприємства «Укрзалізниці», яких має вистачити на виконання зобов’язань в наступному році або корпоративними правами ДП «Укргазвидобування». Ці підприємства вже давно потребують відповідального приватного інвестора, а галузі термінової модернізації.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
«СПРАВЕДЛИВІСТЬ»
Раді нацбезпеки і міністру Інформполітики
Шановна рада. Кремлівські окупанти продовжують тиснути на Інтернет простір України, навіть після заборони російських соцмереж. Зокрема найпопулярніша серед українців соцмережа Фейсбук демонструє рекламу російських і проросійських Інтернет ресурсів навіть в спільнотах, які покликані піднести дух і єдність українців:
• "Донбас це Україна" www.fb.com/groups/525969610918011
• "Україна і Крим єдині" www.fb.com/groups/Ukraina.Krym.yedini
Прошу Вас заборонити Фейсбук в Україні, якщо компанія відмовиться перенести регіональний офіс, що керує рекламою для українських користувачів, з Москви до України.
З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Раді національної безпеки і оборони України
Шановні члени РНБО. Росія була і залишається головним ворогом України та волі її народу вже понад три століття. Тож Києву не варто покладати марні сподівання, що після Путіна для України настануть спокійні часи. Кремль, як ми знаємо, поважає лише силу і зупиняється в своїх домаганнях там, де отримує рішучий опір. Із таким сусідом, найліпшим гарантом незалежності буде сильна і підготовлена армія, а для її надійного забезпечення, пропонується вже зараз укласти довгострокову угоду Ленд-лізу на поставки озброєння з найпотужнішим виробником, Сполученими Штатами Америки. Під час воєнного стану, Україна зможе залучати кошти, хіба що на ринку короткострокових запозичень, зважаючи на це, угода має передбачати ритмічні поставки рівними партіями протягом 20 років та рівномірною розстрочкою платежів кожної, ще на 20.
Холодні розрахунки вже довели свою ефективність в ході ІІ світової війни, а військова перевага далася не без допомоги союзників.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Міністру соцполітики України
Шановний пане міністре. Уряд кожного року витрачає понад сто млрд. грн. державних коштів на підтримку радянської системи солідарного захисту пенсіонерів, в той час, як на сході України, точаться воєнні дії. Тож закликаю Вас ініціювати постанову уряду, про передачу депозитних вкладів громадян, розміщених у державних банках, в управління Пенсійному фонду України, до завершення АТО та докласти максимум Ваших зусиль для її ухвалення і втілення. 
Звісно громадяни повинні мати можливість розпоряджатисяполовиною депозиту, але всі процентні доходи мають накопичуватися наперсоніфікованих рахунках в ПФУ.Проблему «носіння води в решеті» треба не вирішувати, а ліквідувати.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Показати повністю...
Керівнику управління Кіберполіції
Звертаю Вашу увагу на дискримінаційну політику соцмережі facebook, щодо своїх користувачів, які довірили захист своїх пристрої не дуже відомим розробникам антивірусних програм. Зокрема антивірус AVIRA захищає мою операційну систему, ліцензія антивірусу завершується поточного місяця, тому facebook цього місяця почав вимагати, щоб я встановив антивірусну програму ESET. Коли вітчизняний антивірус Zillya дбав про мою безпеку в Інтернет мережі, щоправда з обмеженою функціональністю, яка стосувалася зручності користування програмою, безпека натомість залишалась на високому рівні, facebook не став вимагати іншого антивірусу, а лише заблокував можливість додавати пости в соцмережу.
Прошу Вас провести роз’яснювальну роботу з керуючим facebook у східній Європі і розблокувати мій обліковий запис.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Євген 0931172560
Показати повністю...
Правлінню Європейського банку реконструкції і розвитку
Шановні банкіри. Українська економіка, як ніколи, потребує дешевих кредитних ресурсів і фахового банківського менеджменту. У зв’язку з тим, що державні менеджери взяли до рук більшу частину банківської системи України. Буде доцільним, щоб ЄБРР уклав угоду з урядом, про переведення всіх кредитних програм державних банків на фінансування Вашого банку. Банківська система України може стати підпорою економіки ЄС.

З повагою,
активіст «Руху Справедливість»
до попередніх записів