Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
41 аудіозапис
Усі
Дитячі Пісні – Пісня Про Миколая
00:00
Детский шансон – Про папу и дочь
00:00
Володимир Шинкарчук – Легенда про монастирі
00:00
Геннадий Юхин дуже сподобалось
"Даремно зобразив мене жертвою, яка потребує помилування переможця" - Сенцов написав листа

Політв'язень Кремля Олег Сенцов прислав лист із російської в'язниці.

Він 29-й день голодує, протестуючи проти незаконного утримання інших в'язнів. У листі Сенцов звертається до російського режисера Андрія Звягінцева, повідомив сайт Крим.SOS.

"Радий був отримати від тебе звістку, нехай коротку, але з хорошими новинами. Не можу собі уявити, що такі чудові артисти, якими я завжди захоплювався, читають мої скромні дитячі оповідання. Мені дуже важко в це повірити, особливо з місця, де я перебуваю. А в те, що Звягінцев плаче над "Собакою" мені повірити особливо важко. Хоча, якщо я сам плакав над нею, коли перечитував її всього один раз - на другий навряд чи коли-небудь наважуся, занадто важко - то чому це не може зробити хтось ще?", - написав Сенцов.

За його словами, у них зі Звягінцевим дивний заочний зв'язок.

"Бачив його на фестивалі в Мінську одного разу, але не став підходити знайомитися. Не в моїх правилах нав'язуватися до людей, тим більше знаменитих, коли немає ніякого діла, а просто так. Хоча я на той час уже вважав його одним з найсильніших російських режисерів нашого часу. А його "Повернення" вразило мене в саме серце і мотивувало знімати "Гамера", тому що у мене перед очима був живий приклад успішного дебюту, перевернув життя людини. А потім, коли вже була в'язниця, він написав свій відкритий лист на мою підтримку. А мені потім, абсолютно випадково, пощастило подивитися його "Левіафана" в неволі. І це не тільки найкращий фільм, який я побачив за ці чотири роки, але однозначно найкраще, що родило російське кіно за останні роки," - наголосив Сенцов.

Політв'язень зауважив, що передав привіт і слова визнання таланту Звягінцева.

"Лише додай, що даремно він зобразив мене жертвою, яка потребує помилування переможця. Я не той, хто програв і пощади не прошу. Я прекрасно усвідомлював на що йшов, за що я опинився тут, і ні про що не шкодую. І відповім йому словами Д'Артаньяна з радянського фільму: "Подивимося, хто біля чиїх ботфортів в кінці кінців зігне свої коліна". Окремий і гарячий привіт передай Юрію Дмитрієву. Я, звичайно, з ним не знайомий, але читав його інтерв'ю в "Новій" і відразу видно, наскільки він гідна людина. Передай, якщо кому зможеш з акторів, хто озвучував мої розповіді, привіт, подяку разом з подивом і захопленням. Спасибі їм за це! Ну і взагалі привіт всім хорошим людям і не тільки ", - додав Олег.
Показати повністю...
Геннадий Юхин дуже сподобалось
Лапті - то для них святе....
Геннадий Юхин дуже сподобалось
 Кадилодрон. 
Час освятити купол Верховноі Ради зверху...
Геннадий Юхин дуже сподобалось
Нэцкэ - миниатюрная скульптура, произведение японского дзэнского искусства.