Меню
Image

Обидва методи мають свої переваги й недоліки, адже дозволяють отримати поліетилен з відмінними властивостями. На сайті компанії pkf-elektroplast.com.ua є детальний опис фізичних властивостей і технічних характеристик, що мають особливе значення при виборі сировини для виробництва. Зверніть увагу, що поліетилен, отриманий різними методами має відмінні властивості:

  • При полімеризації високого тиску на етилен діє тиск до 3000 бар за температури до 300 градусів Цельсія, а також з додаванням каталізаторів, що прискорюють процес полімеризації. В результаті поліетилен має високу густину та міцність.

  • Полімеризація низького тиску дозволяє отримати поліетилен більш прозорий з меншою густиною, проте кращими фізичними властивостями й гнучкістю.

Кожен метод передбачає дотримання технологічних вимог, тому вибір методу отримання поліетилену залежить від вимог до матеріалу, що має бути отриманий в результаті.

Методи утворення поліетилену різної форми й розмірів

Залежно від бажаної форми готового виробу поліетилен може бути сформований у вигляді:

  • шнура або плитки, що утворюється завдяки пропусканню розплавленого поліетилену через екструдер для виготовлення плівки, труб чи профілів;

  • деталей, що виготовляються заливанням поліетилену у форми для отримання різних елементів і частин конструкцій, контейнерів чи ковпачків;

  • високоточних деталізованих елементів, що виготовляються методом лиття під тиском для досягнення максимальної відповідності й ідентичності виробів.

Зазвичай поліетилен низького тиску використовується для виробництва мішків, пакування, контейнерів для рідини чи пластикових пакетів. Також цей матеріал відмінно підходить для виготовлення контейнерів їжі, пляшок, іграшок та інших побутових виробів.

Поліетилен високого тиску має більшу міцність на розрив, тому цей матеріал зазвичай є відмінною сировиною для виробництва труб, кабелів, бутлів для технічних рідин, деталей авто, а також різноманітних контейнерів для зберігання чи транспортування речовин.Одним з найбільш поширених полімерів є поліетилен, що належить до класу термопластів. Поліетилен має широке застосування в різних галузях і може бути основою для виготовлення різного пакування, контейнерів, плівок, труб та інших виробів чи окремих деталей складних конструкцій. Поліетилен має високу стійкість до впливу вологи, хімічних речовин, а також електроізоляційні властивості й гнучкість.

Особливості технології виготовлення поліетилену

Виготовлення поліетилену полягає у полімеризації етилену, що може бути реалізовано кількома методами. Обмежень у розмірах чи формі під час виробництва немає. Ви можете переглянути, які бувають шматки поліетилену різних розмірів на сторінці магазину, де представлена якісна сировина для виробництва. Зазвичай технологія виготовлення поліетилену може бути реалізована методом полімеризації високого або низького тиску.