Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Новий рік вже близько і зовсім скоро кожен з нас буде підводити підсумки року, що минає. У всіх він був різний, хтось щось втратив, а хтось навпаки придбав, комусь доля дала хороший урок, у інших, можливо, ніяких змін не відбулося. Але ще не час прощатися з нашим Вогняним Півнем, адже рік Собаки вступить в свої права 4 лютого 2018 року.

Незважаючи на досить теплий грудень, багато хто вже передчувають новорічну метушню, запах мандаринів та вже пакують подарунки друзям і близьким. Новорічне свято дозволяє нам знову відчути майже забутий трепет і хвилювання дитячої душі, яка вміє щиро загадувати найпотаємніші бажання! Кожен день ми можемо насолоджуватися неповторною новорічної атмосферою, яка панує на кожному кроці, починаючи з початку грудня. І хоча ми живемо в такий час, коли його катастрофічно не вистачає, постарайтеся знайти час для речей, які будуть важливі для Вашої душі.

Зайдіть в пекарню і купіть щось смачненьке, впустіть світло в кімнату, надіньте найулюбленіші шкарпетки і той самий затишний светр, який нагадує теплі обійми, танцюйте під пісню для вечірок, поки заварюється кава, пориньте в атмосферу фільму, над яким Ви сміялися або плакали (а може і те, і інше) в минулому році і зрозумійте, як просто зробити день чарівним без будь-чиєї допомоги. Цінуйте ту магію, яка закладена в кожному з нас від природи і вмійте їй користуватися в найпотрібніші хвилини. За моїми спостереженнями люди, які вміють насолоджуватися життям, досягають набагато більшого! Це не просто, але можливо!

В той же час не будемо забувати про ті можливості і попередження, які посилає нам простір. Адже ми з вами знаходимося в чарівному просторі китайської метафізики, і для нас це ще один бонус у виконанні наших таємних бажань.

Астрологи прогнозують, що грудень 2017 стане досить важливим переломним місяцем, який почне період змін на майбутні 2 роки. Тому в грудні корисно провести внутрішню роботу по завершенню розпочатих справ і приведення в порядок свого життєвого простору. Важливо проаналізувати, з якими накопиченими знаннями Ви підійшли до цього моменту, та як Ви можете використовувати їх для досягнення довгострокових цілей. Адже найближчі 2 роки можуть стати часом створення найбільш довговічних і серйозних конструкцій в нашому житті. Особливо це стосуватиметься професійної реалізації, кар'єри, визначення свого місця в світі. Тому намагайтеся впоратися зі страхами і обмеженнями, і зосередиться на можливостях. Особливо це буде важливо в період зимового сонцестояння. У цей час будуть підняті важливі теми, з якими Вам доведеться мати справу протягом 2018 року.

З 3 грудня починається період ретроградного Меркурія, який триватиме до 23 грудня. Це час дуже пасує для завершення різних проектів, для того, щоб зайнятися справами, що ще не завершені, які були розпочаті в минулому. Але постарайтеся не починати нічого нового. Особливо це стосується переїзду в іншу країну, покупки нерухомості, відкриття бізнесу, одруження або покупки автомобілю.

За китайським календарем грудень - це місяць Щура, самий розквіт сезону Води. Така велика кількість Води може викликати у людей відчуття безмежних можливостей, хоча найчастіше це не більше ніж ілюзія. Тому адекватно оцінюємо ситуацію! Особливо це стосується людей з денною домінантою Янська Вода та тім, кому Вода не корисна. Зверніть увагу на дні 15 і 27 грудня. Якщо ваш Господар дня Іньска Вода, і Вам Вода також не корисна, то це місяць сильних «Грабіжників багатства», обов'язково пожертвуйте якусь частину коштів на благодійність.

А якщо Вода - ваш корисний елемент по карті Ба Цзи - то Ваш час прийшов! Особливо добре в цей час зміцнювати здоров'я чи проводити лікування. Вдалий період для зачаття, особливо тим, у кого дуже «сухі» карти (але звичайно потрібно дивитися всю карту).

Щур - водяний знак, а Вода відображає наші досягнення в соціумі: гнучкість та спритність, вміння пристосовуватися до ситуації. Янська Вода місяця в злитті з Небесним стовпом року - Іньскім Вогнем. І зовні все виглядає чудово, хороші комунікації, відкритість, вміння піти на компроміс, люди будуть намагатися почути один одного, домовитися. Але в земних гілках ми бачимо не дуже хороші відносини Щура і Півня, тому можуть бути «підводні течії» в різних ситуаціях, включаємо розум і не віримо на слово, особливо тим, хто обіцяє дуже багато. Народжені в рік Собаки будьте обережнішими з юридичними документами, не «лізьте» в сумнівні заходи, можуть бути проблеми з законом.

Земна гілка 子 Цзи (Щур) - «Квітка Персика» для народжених в день або рік 亥 Свині, 卯 Кролика і 未 Кози - в залежності від взаємодій у Вашій карті Ба Цзи, в грудні Вас може чекати нове знайомство або довгострокові відносини.

Грудень - часто складний і непередбачуваний місяць для тих, хто народився в рік або день 午 Коня. Постарайтеся тримати емоції при собі, не відповідайте агресією на агресію, не ризикуйте, якщо Вода вам не корисна, не давайте приводів для розмов і пліток.

Для людей з Господарем Дня 乙 Дерево інь або 己 Земля інь, грудень - місяць Вашого «Благородного Помічника» - можна розраховувати на несподівану допомогу і підтримку в усіх справах.
У грудні не рекомендується відправлятися в подорож в напрямку півдня і сходу щодо Вашого будинку. Це стосується тривалих переїздів у відпустку або відрядження.

Сприятливі дати:
11, 23 грудня. Це найсприятливіші і позитивні дні. Підходять для будь-яких справ, від яких очікується позитивний результат - заручин, весілля, відкриття бізнесу, переїзду, будівництва, подорожі, початку лікування. Не починайте судові тяжби. Ці дні не підходять для народжених в рік Тигра. Враховуйте вплив ретроградного Меркурія в цьому місяці. Великі проекти все ж краще не починати.

12, 24 грудня, 5 січня. У ці дні добре щось одержувати - винагороду, визнання. Підходить для прохання про просування і допомогу. Добре починати навчання, одружитися, починати нову роботу. Не підходить для початку лікування, також в ці дні не відвідуйте хворих. Ці дні не підходять для народжених в рік Кролика.

13, 25 грудня. Гарні для відкриття бізнесу, новосілля, прийому гостей. Можна починати нову справу або відновлювати бізнес після довгої перерви, вступати в шлюб або домовлятися про угоди. Можна вступати до посади, починати вчитися. Ці дні не підходять для народжених в рік Дракона. Враховуйте вплив ретроградного Меркурія в цьому місяці. Великі проекти все ж краще не починати.

15, 27 грудня. Дні підходять для початку нової роботи або вступу до посади, переговорів, відвідування друзів, комерційних угод і операцій. Можна звертатися за медичною допомогою, починати подорож або навчання. Хороший день для початку будівництва, але не можна закладати фундамент або зносити старі споруди. Ці дні не підходять для народжених в рік Коня.

Несприятливі дні : 9, 10, 18, 21, 22, 30 грудня, 2 січня - не починайте важливі справи в ці дні.

17, 20, 29 грудня - не варто вибирати ці дні для великих покупок або інших фінансових дій, можете витратити більше, ніж планували.

Дні з «зіркою хвороби» - 9, 14, 18, 21, 26 грудня. У ці дні не рекомендується відвідувати хворих та/або починати серйозне оперативне лікування.

Для дуже важливих справ обов'язково використовуйте індивідуальний вибір дат!

Здоров'я в грудні

Люди - невід'ємна частина природи, тому їх здоров'я, настрій, здатність приймати правильні рішення і навіть їх світогляд залежить від стану природи, від її енергетики. Як я вже писала, за китайським календарем в листопаді починається сезон зими - це сезон з переважанням енергії Води. Наша увага повинна бути спрямована на те, щоб убезпечити себе від холоду і зберігати тепло, уникати надмірної перевтоми. Якщо для вас елемент Води несприятливий, то можуть з'явитися напади паніки, невиправданих страхів, тому намагайтеся контролювати свій психологічний стан, додавати більше тепла, радості в життя.

У самий холодний сезон в році потрібна профілактика захворювань суглобів, судин серця і головного мозку. В середині місяця можуть загостритися хронічні хвороби, особливо ослабленим буде зір, можуть турбувати радикуліти, біль у попереку. Вода - це елемент нирок в ТКМ, про слабкість нирок можуть говорити ниючі болі в попереку, втома, шум (дзенькіт) у вухах, запаморочення, безсоння, зниження пам'яті. Якщо такі ознаки з'явилися – треба до лікаря.

Взимку харчування повинно бути теплим, нежирним, легким, рідким. Краще їсти потроху, але часто. Харчування має включати високобілкові, багаті кальцієм продукти, містити вітаміни і целюлозу. Основний принцип вирощування життя (Яншень) через харчування взимку - це «прихована теплота»: слід більше вживати баранини, гусятини, качатини, морської капусти.

Взимку особливої турботи потребують нирки, тому для них корисними будуть арахіс, волоський горіх, фундук і мигдаль. Небажано їсти багато сирих овочів і цитрусових, намагайтеся не переїдати в новорічні свята. Насичувати організм вітаміном С для профілактики простудних захворювань краще відваром шипшини або квашеною капустою, а не цитрусовими.

Східні дієтологи не радять вживати взимку в їжу холодне м'ясо. У наших умовах виняток можна зробити лише для холодцю з хроном – традиційної зимової страви, яке дуже любили наші предки. Холодець корисний також тим, що він зміцнює кісткову систему.
Прикріпити