Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Усі говорять: і по радіо кажуть, і серед знайомих, і клієнтка зустріч перенесла через температуру, і сусіди за стінкою кашляють ...

       На мою думку, здоров'я первинно, тому що якщо у малюка щось болить або щось його тривожить, то ніякі іграшки, розмови та інші хитрощі не допоможуть. На цю тему можна говорити нескінченно.

І тільки від здорової дитини можна щось вимагати: правильної поведінки, успішного навчання, регулярних занять спортом, творчістю і т.д. Тільки прошу, не зрозумійте мене неправильно: я не виступаю за те, що треба роками «трястися» над хворою дитиною і виправдовувати його лінь і неуспішність хворобами, зовсім немає. Це тупикова ситуація.

      Необхідно знайти грамотного фахівця і вилікувати дитину. Адже здоров'я дитини - не тільки внутрішня справа кожної сім'ї, - це найважливіша складова майбутнього всієї країни, як би пафосно це не звучало.

     Все логічно: здорова дитина стане здоровим дорослим, вибере собі здорового чоловіка, у них будуть здорові діти: вийде найкраща «ланцюгова реакція». У реально здорової людини і психіка здорова, тому в середовищі здорових людей вкрай рідкісні конфлікти - уявляєте, як затишно жити в такому суспільстві ?!

       Загалом, для мене безсумнівно, що здоров'я - найважливіша умова виживання, причому, і фізичного, і психічного, і морального.

      А що Ви думаєте з цього приводу? Як підтримуєте здоров'я своєї родини? Поділіться в коментарях.
Прикріпити