Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Метафізичний жовтень 2017 року триває із 8 жовтня по 7 листопада. Не знаю як Ви, а я люблю бродити по рудому килиму і ловити осінні дні, коли повітря вже прохолодне, а сонце ніжно торкається до обличчя ... ці дні примиряють мене з неминучістю переходу до холодів.
З точки зору китайської метафізики жовтень, особливо його друга половина - це час, коли домінуючими стають характеристики міжсезоння - переходу від сухої осені до вологої і холодної зими. Перехідним періодом управляє стихія Землі і це час, коли люди прагнуть до самореалізації та самоствердження. У жовтні ми можемо трохи «пригальмувати» і оцінити, наскільки реальні цілі ми ставили для себе в серпні, наскільки успішно реалізували задуми того часу у вересні та намітити подальший вектор свого розвитку. Головне у жовтні - закріпити вже досягнуті результати і не втратити їх.
У цьому місяці до нас в гості завітає Металевий Собака, цій собака із залізним характером, коли зливаються воєдино гострота і справедливість Металу з вірністю і відповідальністю Собаки. Таке поєднання Небесних і Земних енергій може породжувати найрізноманітніші якості, як благородні, так і прямо їм протилежні. Собаці притаманні такі якості, як сміливість, вірність, порядність, справедливість. Але в складних обставинах одні люди виявляють честь і гідність, а інші - протилежні якості - боягузтво і нахабство. Так проявляється наша внутрішня суть: ти або захисник і охоронець, або боягузливий злодійкуватий підлабузник. І, на жаль, перша половина місяця може будити в людях не найкращі їхні якості, тому наше завдання - не вестися на провокації можливої агресії.
Незважаючи на те, що наростає сила Землі, елемент Металу продовжує залишатися сильним в цьому місяці. Якщо Ваша денна домінанта Янські або Іньскі Вогонь та Метал, і він Вам корисний, то це хороший місяць для фінансового зростання та/або грошових надходжень.
Для народжених в рік або день Змії Собака подарує підвищену привабливість для протилежної статі.
Людям з денною домінантою Янській Метал не варто будувати ілюзій, а потрібно бути дуже акуратними в дорозі (особливо тим, у кого в карті є земна гілка Дракона), постарайтеся не відволікатися за кермом !!!
Народженим в рік Мавпи (особливо якщо Вам Метал є некорисним) - бути обережними при підписанні юридичних документів: уважно читайте усе, що написано дрібним шрифтом!
Дізнатися свою денну домінанту Ви можете побудувавши карту Ба Цзи на калькуляторі Мінглі.
У жовтні не рекомендується відправлятися в подорож в напрямку Півдня та Півночі відносно Вашого будинку. Це стосується тривалих переїздів у відпустку або відрядження.
Сприятливі дати:
10, 22 жовтня, 3 листопада. Дні підходять для будь-яких справ, від яких очікується позитивний результат - заручин, відкриття бізнесу, переїзду, будівництва, подорожі, початку лікування. Не починайте судові тяжби. Ці дати не підходять для народжених в рік Щура.
11, 23 жовтня, 4 листопада. У ці дні добре щось одержувати - винагороду, визнання. Підходить для прохання про просування та допомоги. Добре починати навчання, одружуватися, починати нову роботу. Ці дати не підходять для народжених в рік Бика.
12, 24 жовтня. Гарні для відкриття бізнесу, новосілля, прийому гостей. Можна починати нову справу або відновлювати бізнес після тривалої перерви, вступати в шлюб або домовлятися про угоди. Можна вступати до посади, починати вчитися. Ці дати не підходять для народжених в рік Тигра.
Несприятливі дні : 7, 8, 13, 19, 20, 25, 27, 31 жовтня, 1 листопада - не починайте важливих справ в ці дні.
5, 7 листопада - дні «без багатства»: не варто обирати ці дні для підписання договорів, відряджень, презентацій та комерційних угод.
Дні з «зіркою хвороби» - 10, 13, 19, 22, 25 жовтня, 6 листопада. У ці дні не рекомендується відвідувати хворих та починати серйозне оперативне лікування.
Для дуже важливих справ обов'язково використовуйте індивідуальний вибір дат!
Здоров'я в жовтні : У китайській медицині елемент землі - це шлунок і підшлункова залоза, селезінка, а також клітини і м'язи, тому при слабкості шлунково-кишкового тракту можливі загострення. В ТКМ міжсезоння (особливо другій половині земляних місяців) надається дуже велике значення, так як селезінка відповідає за імунітет і в цей час Ви істотно можете поправити і зміцнити своє здоров'я, якщо будете дотримуватися кількох простих правил.
Потрібно бути готовими, перш за все, до холодного вологого вітру та вогкості. А це означає: треба вибудовувати захист, зміцнювати імунітет і як можна швидше виганяти з організму ті патогенні фактори, яким все ж таки вдалося проникнути. «Коли здорова Ци в порядку, патогенна середа не в змозі проникнути всередину й уразити людину».
По-перше, харчування: Злаки. Основні злаки селезінки: пшоно, гречка і перловка. Рис за своїми властивостями нейтральний в цей сезон.
Солодкі коренеплоди: картопля, батат, морква, приготований лук, гарбуз.
М'ясо та м'ясні продукти: рекомендовані в період міжсезоння яловичина і бульйони на основі яловичини.
Не варто включати в раціон лимони, пшеницю, м'ясо птиці, кисломолочні продукти (кефір, сир, йогурти). Це продукти кислого смаку, вони надають руйнівний вплив на селезінку і шлунок.
Бажано приймати більше антиоксидантів та Омега-3 для захисту клітин і відновлення водного балансу в тілі; вуглеводи і цукор рекомендується вживати в меншій кількості. Якщо є схильність до набору ваги, намагайтеся харчуватися легкою їжею, та обов'язково стежте за рівнем цукру в крові.
По-друге, обов'язково рухайтеся: робіть будь-які вправи з йоги, цигун і інших оздоровчих систем для зміцнення ніг, підійде навіть піші швидкі прогулянки.
Селезінка дуже "любить" музику. Тому в міжсезоння слухати хорошу музику особливо корисно. Намагайтеся не перевтомлюватися фізично і розумово. Справа в тому, що селезінка завжди послаблюється при сильних розумових і фізичних навантаженнях. І є 4 періоди по 18 днів на рік - міжсезоння, коли варто трохи себе поберегти, щоб в решту часу відчувати себе відмінно!
Загальні рекомендації з Фен Шуй:
Не забувайте, основні тенденції року зберігаються, просто кожен місяць ми вносимо корективи. Якщо натальна карта будинку спочатку хороша, то негативні місячні зірки не нададуть сильного впливу. У цьому місяці продовжує бути дуже сприятливим південний схід.
Якщо у Вас хороший сектор відсутній або знаходиться в санвузлі, Вам допоможуть активації і прогулянки по техніці Ци Мень.
Північний схід - прилітає підступна зірка «трійка». Вона приносить конкуренцію, не завжди чесну, провокує шахрайство, сварки, тому якщо у вас тут двері, активна частина квартири - уникайте азартних ігор, а також не давайте гроші в борг. Якщо для Вас Дерево не є корисним елементом, або його забагато в карті Ба Цзи, то Ви можете бути схильні до зайвої запальності, роздратованості. Можна помістити тут предмет червоного кольору.
Схід - прилітає зірка «сімка», спочатку вона не дуже сприятлива, але в комбінації з річної 8 становить непогану комбінацію, яка може принести фінансовий успіх і нові знайомства. Тому сектор залишається непоганим, але Мобіл краще зупинити. Можуть з’явитися чи загостритися захворювання дихальних шляхів : намагайтеся не знаходиться на холодному повітрі; якщо у вас спальня на Сході, то ви захворієте швидше.
Південний схід. Продовжує залишатися чудовим сектором! Використання цього сектора допоможе підвищити доходи, познайомитися, якщо Ви в пошуку партнера, добре на південному сході спати тим парам, які мріють про дитину. Корисно тут знаходиться, працювати, проводити грошові активації. Якщо ви поставили Мобіл в вересні, то він продовжує працювати. Якщо немає, то можна запустити його 14 жовтня в годину Бика (не підходить для народжених в рік Дракона) або 16 жовтня в годину Кролика (не підходить для народжених в рік Коня).
Південь увесь рік перебуває під впливом річної «п'ятірки». Якщо це активна частина квартири - поставте «соляний засіб» або повісьте дзвіночок на двері. Ні в якому разі не можна робити ремонт в цьому секторі весь рік !!! Постарайтеся якомога менше перебувати у цьому секторі, та обов'язково займіться здоров'ям, якщо у Вас там спальня. У цьому місяці підвищується небезпека вірусних, інфекційних захворювань, тому вживайте заходів профілактики, якщо Південь у вас активний. Не починайте ніякі важливі проекти, не давайте гроші в борг, не беріть великі кредити, якщо у вас вхідні двері на півдні.
Південний захід. Енергії цього сектору продовжують провокувати плітки, сварки, Ви просто самі можете не помітити, як скажете щось, що призведе до розбіжностей, аж до розставань. Якщо у вас ревнивий чоловік, не давайте приводів для ревнощів! Поставте захист - посудину з солоною водою.
Захід. У цьому секторі оселиться «зірка хвороби». Можуть бути сварки між матерями і синами; утримуйтеся від суперечок - це «провокація» простору, не піддавайтеся, проявіть мудрість. У людей, які протягом тривалого часу перебувають на заході, можуть бути проблеми з шлунково-кишкового тракту. Якщо у Вас послаблене здоров'я, намагайтеся тут менше перебувати, поставте металевий гарбуз - горлянку або просто металеві предмети для ослаблення «двійки».
Північний Захід. Сюди прилетить сприятлива зірка «одиниця», але в поєднанні з річною «двійкою» утворюється не найкраща комбінація. Також можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом, загострення гастриту, захворювань сечостатевої системи. Якщо у вас є схильність до цих захворювань, намагайтеся тут проводити менше часу.
Північ. На північ прилетить місячна «п'ятірка». У чоловіків можливі складнощі з кар'єрою, головні болі. Якщо тут вхідні двері, або спальня, то, як завжди - повісьте на ручку дверей дзвіночок, або поставьте захист «сіль-вода-монети». Не робіть ремонт на півночі !!!
Три Ша місяці, які не люблять ремонтно-руйнівних робіт, знаходяться:
ША місяця - займає сектор північний схід - 1 (сектор Бика). Активація енергій цього сектора буде гальмувати будь-які дії та вже розпочаті проекти, створить труднощі і проблеми в будь-яких починаннях, забезпечить застій в будь-яких Ваших справах в роботі, бізнесі, в стосунках і т.д. Ша місяці найбільш безпечний з Трьох Ша.
ША Лиха - займає сектор північ - 2 (сектор Щура). Не варто турбувати енергії цього сектора, інакше Вам не уникнути проблем і конфліктів в спілкуванні, в тому числі і з протилежною статтю.
ША Пограбування - займає сектор північний захід -3 (сектор Свині). Занепокоєння енергій цього сектора може принести Вам пограбування, крадіжку, втрату грошей або документів.
Найкращий спосіб уникнути проблем і неприємностей - це не турбувати енергії ША! Можна працювати і відпочивати в секторі 3 Ша. Зазвичай не чіпають весь сектор з середини північного сходу до середини північного заходу.
Вентилятор або фонтан в секторі 3 Ша на 2 години включати можна. Не можна порушувати цілісність стін.
Прикріпити