Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
ВЕРЕСЕНЬ (період із 18 год. 40 хв. 07 вересня по 10 год. 24 хв. 08 жовтня 2017 року) - місяць Земляного Півня.

Вересень - другий осінній місяць. Час збору врожаю і підбиття підсумків, адже як водиться: «Курчат в осені рахують».
Дуже скоро розпалений серпень передає естафету умиротвореному вересню - місяцю першого інію. Він хоч і холодний, зате ситий, а це означає, що можна жити справжнім, відклавши до пори турботи про майбутнє. Нові досягнення, нові відкриття і нове життя! Все впорядкується, як ніколи!

За кілька днів до початку місяця процеси, пов'язані з навчанням, комунікацією і пересуванням людей, почнуть набирати обертів. Нам лише слід вчасно прийти на вокзал своїх можливостей і сісти в потяг заповітних бажань, який відправляється, заздалегідь обравши потрібний маршрут та станцію прибуття (тобто мету).

Вересень надає безліч перспектив і можливостей, при цьому позначає чіткі умови їх досягнення. Щоб домогтися успіху важливо мати вивірену стратегію та дотримуватися заздалегідь складеного плану. Спонтанність та неузгодженість в діях неприпустимі.

Однак настає шкільна пора ... І, швидше за все, початок навчального року для багатьох виявиться досить складним, особливо його перший тиждень (із 1 по 5 вересня). Доки Меркурій не розгорнувся, нові знання будуть сприйматися з великими труднощами. До того ж, якийсь час буде потрібно на "перебудову" і залучення в навчальний процес. Пам'ятайте про це, якщо у Вашій родині є школярі або студенти. Щоб їм було легше налаштуватися, запропонуйте зайнятися повторенням пройденого матеріалу та попрацювати над помилками.

Відносини. Вересень наповнить сферу відносин безліччю яскравих подій. Тож не дивно, бо вже давно він вважається найкращим для сватання та весілля. Атмосфера місяці просочиться романтичними настроями, а люди будуть схильні до спілкування та прояву почуттів. Нові знайомства, побачення і зустрічі, що носять не тільки романтичний характер, пройдуть легко і невимушено.

Однак, якщо Ви прагнете зав'язати нові відносини - особисті або ділові, дійте в дні, що сприяють налагодженню відносин. Справа в тому, що в цей час люди можуть виставляти свої емоції і почуття напоказ, вдаючись до зайвої театральності і пафосу. Не кожному сподобається така поведінка, хтось навіть вважатиме його вульгарним і зухвалим, в результаті Ви можете втратити свій шанс.

В першу чергу, ця рекомендація стосується жінок, які своїми занадто активними діями можуть злякати потенційного партнера. Будь-яка ініціатива в цей період повинна виходити від чоловіків. Їм слід бути більш рішучими, особливо в питаннях взаємин, але при цьому варто побоюватися необачних обіцянок.

(酉) Півень є твариною групи Квітки Персика. Ця символічна зірка відповідає за наші почуття по відношенню до представників протилежної статі, а також робить нас привабливими. Якщо у Вашій карті народження присутні (申) Мавпа, (子) Щур і (辰) Дракон, Ви напевне будете подобатися людям. А народжені в дні або роки (午) Коня випробують на собі вплив Чарівника Любові, і в вересні їх чекають дивні пригоди.

Свою романтичну удачу так само Ви можете підсилити за допомогою активацій і прогулянок:

8 вересня, годину Собаки з 19:00 до 21:00, напрямок Схід. Не підходить для Дракона.

15 вересня, годину Свині з 21:00 до 23:00, напрямок Південний захід. Не підходить для Свині.

24 вересня, годину Кози з 13:00 до 15:00, напрямок Південний схід. Не підходить для Мавпи.

Вам потрібно знаходиться в потрібному секторі приміщення або рухатися в цьому напрямку в зазначений проміжок часу.

Бізнес і фінанси

Для роботодавців цей час традиційно пов'язаний із підведенням попередніх підсумків і переоцінкою ресурсів, в тому числі кадрових, в зв'язку з чим актуальною стане тема навчання та / або перекваліфікації персоналу. Ймовірно, доведеться розщедритися, проте мета дуже скоро виправдає витрачені кошти, адже після цього показники продуктивності праці і якість продукції (товарів, послуг) значно покращаться, а отже зростуть і прибутки.

Навіть в тому випадку, якщо Ви працюєте самі на себе, використовуйте цей період для того, щоб якось вдосконалитися у професійному плані. Будьте впевнені, отримані навички знадобляться у просуванні Ваших ідей вже в найближчому майбутньому.

Середина календарного місяця (14-16 вересня) - найкращий час для запуску нових проектів та початку заходів по розширенню або реорганізації бізнесу. Можете сміливо призначати ділові переговори, будувати плани, обговорювати питання кар'єри або працевлаштування, а також, звертатися за допомогою до керівництва. Використовуйте цей час по максимуму, заручившись при цьому підтримкою Шляхетних помічників 2017 року.

На додаткову допомогу зможуть розраховувати люди, що народилися у дні (丙) Вогню Ян або (丁) Вогню Інь (Небесний Стовбур дня народження), оскільки для них (酉) Півень є Особистою Шляхетною Людиною.

Подорожі

Гармонійний зовнішній фон сприяє поїздкам та подорожам, особливо в середині місяця. Цей час асоціюється з початком оксамитового сезону, і для багатьох є одним з найулюбленіших. Тому відпустка у вересні обіцяє бути повною задоволень, нових знайомств та приємних подій.

Здоров'я

Для покращення здоров'я цей місяць досить сприятливий, якщо зможете впоратися з емоціями і роздратуванням. Саме час зайнятися собою і почати вести здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок та неправильного режиму роботи і харчування. Можна сміливо відправлятися на курорт або в санаторій за зміцненням сили і духу.

Вересень пасує для процедур голковколювання і хірургічних операцій, проте для цього потрібно вибирати сприятливі дати.

Несприятливі дні. Таких днів не багато, але ці дні є табу для важливих справ, пов'язаних з бізнесом, фінансами або взаємовідносинами.

В крайньому випадку використовуйте наведені нижче дні тільки для короткострокових подій.

6 і 8 вересня - Дні без багатства
У ці дні не рекомендується здійснювати фінансові операції, робити великі покупки, вкладати гроші в банк, брати кредити і т.п. На роботу в такі дні теж не варто влаштовуватися, і якщо навіть співбесіду буде вдалим, надалі сума заробітної плати може виявитися нижчою за ту, на яку ви розраховували.

13, 25 вересня і 7 жовтня - Руйнівник місяці
У ці дні енергія стикається з енергією місяця. Рекомендації - такі ж, як для «Руйнівника року».

13, 25 вересня і 7 жовтня - Руйнівник року
У ці дні енергія стикається з енергією року. Не обирайте такі дні для важливих справ (виникнуть якісь перешкоди), весілля (висока ймовірність того, що пара розлучиться, будуть проблеми ззовні, складності із зачаттям і народженням дітей), відкриття бізнесу і підписання договорів (обіцянки і домовленості будуть запросто порушені), операцій (імовірні ускладнення), поїздок і переїздів (перешкоди, негативні події).

22 вересня - Роз'єднуючий день
Енергія дня руйнує зв'язок. Можливі суперечки, сварки, розставання.
У такі дні не варто перестилати подружнє ліжко, якщо, звичайно, Ви хочете зберегти відносини. В іншому випадку, це може привести до розлучення. Так само не призначайте на такий день весілля, переїзд та перестановку меблів.

24 вересня - День втрат
День, менш несприятливий, ніж день справжніх втрат. Немає ніякого успіху у справах, що будуть розпочаті в цей день. Рекомендації - такі ж, як для «дня справжніх втрат».

25 вересня - День справжніх втрат
Цей день несприятливий для успіху і отримання результату. Всі Ваші зусилля - це марна трата часу. Справи, що будуть розпочаті в цей день, не будуть успішними.
У цей день краще усуватися від справ, в яких Вам важливий результат, не варто починати нові проекти.
Прикріпити