Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Сонячне Затьмарення має сильний вплив на ту сферу, де відбуватимуться важливі зміни у Вашому житті. Через що потрібно реалізуватися. І в перший тиждень з 21 по 28 серпня виконайте практики або ритуали для Вашого знаку Зодіаку. Цей тиждень має назву Марсіанський Тиждень, тому що Сонце та Марс разом опиняються у сузір'ї Лева - дуже забагато енергії Вогню...
ОВНИ. ♈ Це відмінний цикл, якій буде присвячений Вашому хобі, творчості, народженню дитини або бізнесу. Монетизація ваших талантів та зростання Вас й Вашого статусу. Якщо Ви плануєте дитину, то саме час реалізуватися як батьки. А може у Вас народяться онуки.
Ви можете відкрити бізнес в сферах пов'язаних із дітьми, святами, творчістю, театром. Обов'язково у Вашому житті має оселитися багато радості і ,якщо Ви давно хотіли почати вчитися фотографії або малюнку або веб дизайну, саме час.
НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ : Вам варто звільнитися від страхів, від моментів, що обмежують Вас, які заважають по-справжньому закохатися, випробувати пристрасть і дивовижний потяг серця. А також звільнитися від усього того, що заважає проявити у всій своїй красі свою особистість, самореалізацію, можливість бути в центрі подій. І ще це велика можливість звільнитися від всіх тих обмежень, які заважають проявитися Вашому творчому потенціалу. Це затемнення дасть можливість розкрити себе як яскраву самобутню особистість, яка вміє фокусувати на себе увагу і дійсно бути центром яскравих, привабливих, радісних, наповнених енергією свята творчих подій.

ТЕЛЬЦИ.♉ Новий цикл, фокус на сім'ю, дітей, добре вирішити питання із нерухомістю, якщо давно хотіли купити, то обов'язково потрібно маніфестувати це бажання. Бізнес пов'язаний з нерухомістю або дітьми так само можливий. Так само можливо Ви почнете працювати на дому. Дуже корисно зайнятися відновленням свого родового древа, цілком можливо, що Вас там чекає щось цікаве.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ : Для Вас чудова можливість звільнитися в цей час від всього того, що заважає створити свій омріяний будинок і родину, вирішити питання, пов'язані із нерухомістю, а також з усіма родинними справами, родичами і батьками. Дуже добре, якщо зможете розібратися в генеалогічному дереві і попрацювати із темою роду. Завдання для Тельців в цьому затемненні дати собі можливість включитися в потік роду предків, вирішити питання, пов'язане із сім'єю, а також з будь-якою нерухомістю: будинки, квартири, дачі, земельні ділянки. Важливе завдання опрацювати цю базову задачу безпеки, яка пов'язана ще з відносинами із батьками (із татом або з мамою).

БЛИЗНЮКИ. ♊️ Ваше майбутнє в комунікаціях, у продажу, соціальних мережах, передача інформації, навчання нетворкінгу. Письменство, блоги, варто максимально заявити про себе. Часті відрядження або навіть переїзд в нове місце. Спілкування з однодумцями або із братами і сестрами.
Важливо припинити накопичувати теоретичні знання і нарешті застосовувати їх у своєму житті. Треба активно втілювати нові комерційні навички або буде новий етап боротьби з Вашим оточенням.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ Найголовніше завдання звільнитися від всіх обмежень, які заважають по-справжньому приймати інформаційний потік, правильно оцінювати правдивість інформації, яку Ви отримуєте. А також розуміти, яким людям Ви можете довіряти, а яким ні. Пропрацювати складності, які можуть виникнути при знайомстві та взаєминах із певними людьми, а також добре вирішити питання перш за все з людьми, які знаходяться поруч з Вами: сусіди, брати і сестри. І для Близнюків дуже важливо в це Сонячне затемнення звільнитися від усього того, що заважає їм по справжньому приймати інформаційний потік і передавати його в чистому вигляді, не спотворюючи інформацію, важливо навчитися визначати кому і яку інформацію можна давати, а кому ні.
Прикріпити