Меню
В темі 0 повідомлення

Олена Рижевалова
Будівництво будинків - чудова тема, адже можна на початковому етапі майже усе продумати і втілити, не те, що в квартирах. Після створення такого проекту і його втілення більш не потрібно нічого переробляти протягом багатьох десятків років!

Багато хто вважає, що можна на будь-якій ділянці побудувати будинок із найкращим Фен Шуй, якщо вибрати просто вдалу карту зірок. Тим часом, саме ландшафт та розташування ділянки відносно дорогі диктує нам фасад. Ми не можемо розташувати будинок так, щоб він не був вписаний у ландшафт. Ми враховуємо усе: зниження, підвищення, напрямок течії річки, водойми. Навіть на пласкій землі теж є свої обмеження.

Тому краще всього зробити так:
1. Спочатку вибрати найцікавішу карту зірок, яку хочемо використати.
2. Потім намалювати будинок, який хочемо, із урахуванням найкращого фен-шуй (саме поки тільки намалювати, а не спроектувати).
3. Визначити, де повинні бути річки і яким повинен бути ландшафт.
4. Почати шукати таку ділянку, на якої можна побудувати такий будинок, як ми намалювали.
5.Коли знайшли ділянку, скоригувати планування та зовнішній вигляд будинку щодо обраного місця, й потім віддати архітектору для розрахунків.

Так найкраще.

Але, звичайно, навіть якщо у Вас вже є ділянка, неважливо яка, будь-яка, все одно, якщо ви використовуєте Фен Шуй, Ваш будинок буде точно набагато краще, ніж, якби Ви Фен Шуй взагалі не використовували!

Чому? Тому що :
• Ви можете правильно розташувати усі двері будинку, адже від цього залежить прихід грошей.
• Ви можете правильно запланувати спальні, плиту та камін, адже від них залежить здоров'я і відносини тих, хто буде жити у будинку.
• Ви можете зробити такий зовнішній вигляд будинку, який буде врівноважувати зовнішній ландшафт, що безумовно буде багаторазово винагороджено у вигляді щастя мешканців цього будинку.
• Більш того, навіть якщо будинок вже побудований, завжди можна його поліпшити, зробивши деякі грошові вкладення.

У будь-якому випадку Ваш будинок з гарним Фен Шуй може дати Вам у багато разів більше сил, радості, грошей і щастя.

Якщо у Вас нема будинку, але є квартира, тоді теж не треба засмучуватися : Фен Шуй допомагає виправити майже усі негаразди!

Зі свого боку, я завжди допоможу втілити Ваші мрії до кращого життя.
Пишіть або телефонуйте!
Прикріпити