Меню
В темі 0 повідомлення

Олена Рижевалова
Понеділок. День Водяного Півня.
Небезпечно для тих, хто народився у рік Кролика.
Розташування Бога Багатства : Південь.

День має індикатор «Усунення» чи «Позбавлення». Добре для звільнення свого життя від зайвого, непотрібного. Тому не варто його використовувати для позбавлення від того, що Вам не заважає.

Сьогодні добре влаштувати прання, прибирання, ремонт, можна робить хірургічні операції із видалення будь-чого та процедури з очищення. Пасує до дієт, розриву відносин, розпродажу майна, позбавлення шкідливих звичок. Добре робити духовні практики.

Не варто влаштовувати весілля, в'язку тварин, розведення худоби, починати подорож, влаштовувати переїзд, починати бізнес, всиновлювати дитину і все те, чого Ви не хочете позбавлятися.

ДЕНЬ БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ. Несприятливий до грошових справ. Не варто давати у борг чи класти гроші до банку.

Небесна Доброчесність. Енергія дня надає заспокійливо вплив на відносини між БЛИЗЬКИМИ людьми. Гарний день для налагодження відносини, а так само для м'якого розставання із рідними та близькими людьми. Дуже сприятливі енергії. Допомагають в досягненні мети, нейтралізують негатив, дарують харизму і привабливість.

Найкращі години : із 7-00 до 9-00 – але не пасує до переїзду, початку подорожі та вирішення судових справ; із 11-00 до 13-00; із 17-00 до 19-00 –але існує вірогідність помилкових дій та влаштування проблем власними руками*

*Для конкретних дій потрібно вибирати час відповідно для кожної окремої людини згідно із датою народження.

Не витрачайте дарма свій час – замовте розрахунок сприятливих дат й отримайте допомогу Всесвіту!

Будьте уважні і використовуйте Простір на благо!
Прикріпити