Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Понеділок. День Дерев'яного Тигра. Небезпечно для тих, хто народився у рік Мавпи. Розташування Бога Багатства : Захід.
Додам, що за західною астрологією у цей день відбудеться Місячне Затемнення. Метафізикам воно не зашкодить, але «простим смертним» треба бути обережними із серцево-судиною та нервовою системами, головним болем, диханням, координацією рухів.
Наступне Затемнення буде 21 серпня, але воно буде Сонячним. У період із 7 по 21 серпня треба бути вкрай уважними та обережними : із їжею, напоями, паперами, грошима, зі словами, діями та, навіть, думками…
Не хочу лякати, але на додаток, із 13 серпня починається період Ретроградного Меркурію… До 13 серпня треба обов'язково завершити усі важливі справи. В період РМ не можна починати нові справи, купувати щось велике чи коштовне, підписувати важливі документи, влаштовувати весілля.

До 15:41 день має індикатор «Небезпека». День наповнений енергіями невизначеності та небезпеки. Не варто займатися екстримом у будь-яких проявах. Утримуйтесь від фізичного ризику. День не пасує до важливих справ.
Сьогодні краще за все зайнятися медитаціями, духовними практиками, молитвами; можна використати для перевстановлення ліжка. Можна зустрітися із друзями.

РУЙНІВНИК РОКУ. Не використовуйте цей день для важливих справ! Енергії дня несуть помилки, руйнування планів, перешкоди та втрати. Також не варто починати подорожі.
Для короткострокових справ цей день не такий шкідливий за умови вибору сприятливих годин.

Ша Нещастя Року – означає, що в цей день є велика вірогідність тілесних пошкоджень та захворювань, будьте уважні! Не варто робити медичні процедури та починати лікування. Можливі проблеми через осіб протилежної статі, у тому числі зрада, сварки, скандали, агресія, насильство, розрив стосунків (не лише особистих). До того ж присутній ризик «підхопити» венеричне захворювання.

ПІСЛЯ 15:41 : має індикатор «Руйнування» - День несе руйнування, переривання, виснаження. Можна звертатися по медичну допомогу із хронічних захворювань.
День пасує для руйнування старих будівель.

Не варто використовувати для будь-яких важливих справ. Енергії дня несуть лише втрати, помилки та негаразди.

Ша Пограбування Року – енергії дня несуть втрати грошей та документів, проблеми у подорожі та відрядженні. Не пасує для підписання контрактів, святкувань. Не варто починати ремонт.

РУЙНІВНИК МІСЯЦЯ. Не починайте важливі справи! День несе тільки помилки, втрати та проблеми.

Найкращі години : із 0-00 до 03-00; із 11-00 до 13-00 (крім медичних процедур та відвідування лікаря); із 13-00 до 15-00; із 17-00 до 19-00 (крім початку подорожі, переїзду та судових справ).

(Нагадую, що наведений прогноз є загальним. Тобто, для кожної окремої людини є певні особливості, які враховують ії дату народження, до того ж, для вибору напрямку подорожі розраховується ще й сприятливий напрямок)

Не гайте свій час – замовляйте розрахунок сприятливих дат й отримайте допомогу Всесвіту!

Будьте уважні і використовуйте Простір на благо!
Прикріпити