Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
*Як робити розмітку напрямків у оселі, я розповідаю на безкоштовному майстер-класі по неділях у м. Дніпро. Це дуже важливо, тому що заміри із вулиці та всередині часто-густо різняться.*

Північний схід - якщо у вас вхідні двері або спальня на північному сході, будьте особливо обережні, щоб не збудили цей сектор, обов'язково зробите захист - «соляний засіб», або повісьте металевий дзвіночок на двері, бажано щоб він частіше дзвенів. Постарайтеся відкласти вирішення важливих питань в цьому місяці, не беріть і не давайте в борг. Уникайте азартних ігор, можна багато чого втратити. Жінкам рекомендується сходити до мамолога, а всім іншим уважно стежити за чистотою рук, ретельно мити фрукти і овочі.

Схід. Один з найкращих секторів! Помістить в цей сектор ліжко або робочий стіл. Використання цього сектора допоможе підвищити доходи, познайомитися, якщо ви в пошуку партнера, можна добре просунутися службовими сходами. Корисно тут знаходиться, працювати, проводити грошові активації. Якщо у вас тут присутній Мобіл із липня, то можете його залишити працювати ще на місяць. Якщо немає, то можна поставити фонтан або Мобіл на місяць 15 серпня в годину Свині, (не підходить для народжених в рік Дракона).

Південний схід. Південно-східний сектор теж чудовий в серпні. Особливо він гарний для тих, кому потрібні нові відносини, важливі удачі в навчанні, а також, якщо ви в пошуку нової роботи. Дуже добре на південному сході спати тим парам, які мріють про дитину. Тут також можна поставити фонтан або Мобіл 9 серпня в годину Змії (не підходить народженим в рік Собаки) або 11 серпня в годину Змії (не підходить народженим в рік Щура). Можна залишити його на 2 місяці (за умови, що у вас немає негативних структур в цьому напрямку поза домом і хороші натальні зірки).

Південь. Південь, як ми пам'ятаємо, весь рік перебуває під вплив річної «п'ятірки». Якщо це активна частина квартири – обов'язково додайте «соляний засіб» або повісьте дзвіночок на двері. Чи не робити ремонт в цьому секторі весь рік !!! Постарайтеся якомога менше знаходитись в цьому секторі, обов'язково займіться здоров'ям, якщо у вас там спальня. Не починайте ніякі важливі проекти, не давайте гроші в борг, не беріть великі кредити, якщо у вас вхідні двері на півдні. У цьому місяці можливі проблеми з тиском, головні болі, особливо у чоловіків.

Південний захід. Південний захід у цьому місяці дуже сприятливий в сфері бізнесу, роботи, її може додатися, але і результат буде! Сектор може дати сплеск сексуальної енергії, особливо у молодих дівчат, мамам потрібно бути більш пильними до дочок.

Захід. Люди, що займають кімнати з цією комбінацією, часто стикаються з емоційними труднощами (особливо жінки). Виникають стреси, пов'язані з проблемами у взаєминах з друзями та коханими, з братами і сестрами. Немає згоди в родині. Можливе марнотратство або розтрата фінансів. Проблеми з партнерами по бізнесу. За здоров'ям - можуть бути переломи і травми стегон, гомілки. Помістіть тут предмет червоного кольору для згладжування енергій.

Північний Захід. Комбінація, відома як «Ша бою биків» - багато суперечок. Сварки, сперечання, плітки і судові процеси, труднощі з отриманням грошей. Особливо небезпечно для літніх жінок. Проблеми з травленням, загострення артриту. Літнім жінкам краще не перебувати в цьому секторі, бажано лягти спати в інше місце, можна додати металеві предмети або гарбуз-горлянку.

Північ. Теж не дуже мирний сектор, якщо у вашій фірмі головний вхід з півночі, то в колективі може статися «розбір полетів», взаємні претензії. Ця енергія може принести пограбування, поранення. Бережіть горло, легені, не переохолоджуйтеся, стежте за своїми словами. У молодих дівчат можуть виникнути романи з дорослими чоловіками, ну і навпаки - якщо тут спальня дорослого чоловіка, то в нього може з'явитися молода пасія. Розмістить тут захист - посудину з солоною водою.

Три Ша місяця, які не люблять ремонтні та руйнівні роботи, знаходяться:

ША місяці - займає сектор південний захід - 1 (сектор Кози). Активація енергій цього сектора буде гальмувати будь-які дії і розпочаті проекти, створить труднощі і проблеми в будь-яких починаннях, забезпечить застій в будь-яких Ваших справах в роботі, бізнесі, в стосунках і т.д. Ша місяці найбільш безпечний з Трьох Ша.

Ша Лиха - займає сектор південь - 2 (сектор Коні). Не варто турбувати енергії цього сектора, інакше Вам не уникнути проблем і конфліктів в спілкуванні, в тому числі і з протилежною статтю.

Ша Пограбування - займає сектор південний схід 3 (сектор Змії). Занепокоєння енергій цього сектора може принести Вам пограбування, крадіжку, втрату грошей або документів.
Найкращий спосіб уникнути проблем і неприємностей - це не турбувати енергії ША! Можна працювати і відпочивати в секторі 3 Ша. Зазвичай не чіпають весь сектор з середини південного сходу до середини південного заходу.

Вентилятор або фонтан в секторі 3 Ша на 2 години включати можна. Не можна порушувати цілісність стін.
Прикріпити