Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Ми плавно входимо в осінню пору, повертаючись до подій, що є властиві цій порі року.
Хтось піде в перший клас, а хтось в університет, нові плани, проекти вже чекають своєї реалізації на столі начальства, яке повернулося з відпустки і повно ідеями. І місяць Металевого Півня цілком дасть нам шанси втілити нові ідеї і плани в життя.

Хто зможе дочитати до кінця, той отримає цікавий бонус у вигляді дуже дїєвої активації!

Продовжується дія сильного Металу, який пробуджує в людях гостроту сприйняття і підвищену чутливість до недоліків світу, що нас оточує. Півень - страж, і він починає хвилюватися задовго до того, як небезпека знайде видимі контури, тому може переважати підвищена настороженість і критичність. У цей час ми отримуємо можливість відокремити мрії від фантазій, прояснити свої цілі і знайти оптимальні способи зробити їх реальністю.

Якщо енергія Металу не корисна, то у вас може переважати емоції смутку, печалі, намагайтеся не піддаватися впливу простору і направити цю енергію в мирне русло. Метал любить порядок, структуру - займіться наведенням порядку в будинку, в своїх думках і планах.

Можна зробити активацію «Благословенного Дракона», которийв 2018 році знаходиться в секторі Кози, він наповнює будинок енергією щастя, радості і повноти життя, дає відчуття щастя, підвищує настрій.

Вересень може принести складності для тих, у кого в карті є Кролик (Особистий Руйнівник для Півня), Півень (самопокарання для Півня), Собака, Щур (складнощі у взаєминах з людьми). Люди, народжені в ці роки, будьте уважнішими в будь-яких сферах, які стосуються взаємодії та взаємовідносин з людьми, особливо коли вони протилежної статі. За принципом "довіряй, але перевіряй". І краще утримайтеся від з'ясування стосунків у родині та з близькими.

Вересень може принести несподівані зміни людям, які мають у своїй карті стовп иньского дерева на Кролику (народженим в 1975 році, або мають такий денний стовп). Звичайно, в кожній карті вплив буде індивідуальним, але через повне зіткнення енергій місяця з цим стовпом можуть бути різні події, іноді приємні, інколи не дуже.

Не займайтеся травмонебезпечними видами спорту в цьому місяці, намагайтеся не сваритися з партнером, якщо Метал вам не корисний, займіться здоров'ям, але не робіть планових операцій. Якщо такий стовп у вас в годині - приділіть особливу увагу своїм дітям, а якщо в місяці, то будьте уважні на роботі і до своїх батьків.

Півень - це тварина "Квітки Романтики", в тренді буде підкреслена сексуальність, адже Півень любить виділятися.
Люди, народжені в роки або дні: Мавпи, Щура, або Дракона, в цьому місяці матимуть велику привабливість, харизматичність, стануть більш велелюбними.

Народжені в дні - Вогонь Інь або Вогонь Ян, у вересні можуть розраховувати на додаткову допомогу з боку, Півень для них є Шляхетним Помічником. А якщо Метал для Вас є корисним елементом, то цей час хороших доходів, не пропустить момент!

Для тих, хто народжений в дні або роки Коня, Півень є «Чарівником Кохання », прекрасна і щаслива зірка, яка приносить романтику, привабливість (особливо якщо Метал є корисним).

Якщо Ви хочете допомогти краще вчитися вашим дітям, то можна активувати «Зірку Академіка», особливо Півень допоможе вчитися людям з денною домінантою Іньска Земля та Іньскій Вогонь.

Дізнатися свій день народження, ви можете побудувавши карту Ба Цзи на калькуляторі Мінглі.

Якщо Ваш Господар дня Янській Метал та в карті багато некорисного Металу, місяць принесе активність «Грабіжників Багатства», причому дуже сильних! Будьте обережні, не давайте грошей у борг, не витрачайте багато, стежте за багажем в поїздках особливо ретельно. Особливо 13,14,16,20, 25 вересня, 6,7 і 8 жовтня.

Сприятливі дати

10, 22 вересня, 4 жовтня. Це найсприятливіші і позитивні дні. Підходять для будь-яких справ, від яких очікується позитивний результат - заручин, весілля, відкриття бізнесу, переїзду, будівництва, подорожі, початку лікування. Не починайте судові тяжби. Не підходять для народжених в рік Свині.

11, 23 вересня, 5 жовтня. У цей день добре щось одержувати - винагорода, визнання. Підходить для прохання про просування і допомоги. Добре починати навчання, одружитися, починати нову роботу. Не підходить для початку лікування, які не відвідуйте хворих. Не підходять для народжених в рік Щура.

12, 24 вересня - гарні для відкриття бізнесу, новосілля, прийому гостей. Можна починати нову справу або відновлювати бізнес після довгої перерви, вступати в шлюб або домовлятися про угоди. Можна приймати посаду, починати вчитися. Не підходять для народжених в рік Бика.

15, 27 вересня. У ці дні краще всього очищати будинок або позбавлятися від чогось непотрібного. Добре поститися, можна сісти на дієту або позбутися від шкідливих звичок або старих речей. Можна видаляти зуби, але лікувати їх не варто. Не підходить для подорожі, весілля, переїзду в новий будинок, відкриття нового бізнесу. Не підходять для народжених в рік Дракона.

Несприятливі дні - 5, 7, 8, 9, 19, 20, 21, 25 вересня, 2, 3 жовтня не починайте важливі справи в ці дні.

Дні з «Зіркою Хвороб» - 7, 13, 19, 20, 25 вересня, 5, 7 жовтня. У ці дні не рекомендується відвідувати тяжкохворих і починати серйозне оперативне лікування.

У вересні не рекомендується відправлятися в подорож в напрямку півночі і сходу щодо Вашого будинку. Це стосується тривалих переїздів у відпустку або відрядження.

Для дуже важливих справ обов'язково використовуйте індивідуальний вибір дат.

Здоров'я у вересні

Середній місяць осені - це перехідний період від літа до зими, від тепла - до холоду, вогкості, сильних вітрів. У природі осінь - це час, коли енергія концентрується, збирається і йде всередину. З точки зору китайської медицини це дуже сприятливий період. Для людини навколо багато різноманітної, свіжої, якісної їжі, можна добре харчуватися і поповнювати свої життєві сили. Якщо ви правильно харчувалися і дотримувалися фізичної активності, то за літо ваш організм набрався янської енергії, зміцнів, підвищив свій імунітет.

Восени активними стають меридіани легенів і товстого кишечника, ці органи повинні бути під особливим контролем, так як легені відповідають за захисні функції організму. Основна функція : захист організму від зовнішньої патогенної Ци, регуляція температури тіла, відкриття і закриття пор шкіри, зволоження шкіри і волосся. Якщо легені потребують підтримки, вони можуть «підсадити» людину на гостру їжу, наділити його або надмірною любов'ю до білого кольору, або схильністю до постійної печалі. Якщо Ви помітили такі симптоми, то потрібно звернути увагу на стан ваших легенів!

Метал - це гострий смак, він «відкриває» поверхню тіла, направляє Ци назовні, збільшує прохідність і усуває застої. Більшість гострих продуктів - гостро-теплі або гостро-гарячі, серед них мало нейтральних і освіжаючих. Гостро-теплий смак грає важливу роль в лікуванні простудних захворювань. Проникнувши в організм, холод закриває пори, і щоб його вигнати, пори повинні бути відкриті, а для цього потрібно пропотіти. Гостро-тепле має потогінну та зігріваючу дію, тому імбирний чай - вірний засіб, що допомагає вберегтися від простуди, що починається.

Енергія Металу також відповідає за стан шкіри і волосся, тому це найсприятливіший час для очищувальних процедур, косметичних та лікувальних процедур для шкіри обличчя і тіла.

Осінь - сезон свіжих овочів і фруктів, але коли Ви вживаєте їх сирими, в Вашому організмі накопичується слиз, а це може стати причиною простуд. Щоб цього не допустити, треба їсти білкову та варену їжу - супи, овочеві рагу, гарячу запечену картоплю, рис з овочами, добре зволожують організм гарбуз, кабачки. У цю пору року дуже корисно пити відвари (компоти) з яблук, журавлини, глоду, брусниці.

Ідеальним продуктом для осені вважається виноград. У ньому великий вміст корисних кислот (виноградної, лимонної, і яблучної). Виноград будь-яких сортів сприяє утворенню рідини, що допоможе впоратися з надлишковою енергією сухості. Однак у всьому повинна бути міра, намагайтеся, щоб кількість винограду в Вашому раціоні не перевищувала 500-600 грамів на добу.

Не забувайте про ягоди Годжі, вони містять велику кількість амінокислот, вітамінів і мікроелементів, які допоможуть справитися з переходом на холодний сезон.

З вправ корисні ті, що спрямовані на еластичність сухожиллів, щоб підтримувати в порядку печінку.

Дні, сприятливі для початку проведення дієт, для проведення розвантажувальних днів, для відмови від шкідливих звичок. Енергії цих днів сприяють тому, щоб легко і просто було себе в чомусь обмежити, або легко почати новий і здоровий спосіб життя, зайнятися спортом.

· 10 вересня, 22 вересня, крім народжених в рік Свині
· 15 вересня, 27 вересня, крім народжених в рік Дракона

Рекомендації загальні по Фен Шуй

Не забувайте, основні тенденції року зберігаються, просто кожен місяць ми вносимо корективи. Особливо небезпечними з точки зору фінансів і здоров'я можуть стати північ, захід і схід.

Дуже хороші сектора у вересні - північний захід і південний схід, використовуйте ці сектори для досягнення своїх цілей. Якщо у Вас хороший сектор відсутній або в санвузлі, Вам допоможуть активації і прогулянки по техніці Ци Мень.

Північний Захід продовжує бути прекрасним.
Дуже добре на північному заході спати тим парам, які мріють про дитину. Але з обережністю тут знаходитися тим, у кого проблеми з нирками.

Тут продовжує працювати фонтан або Мобіл, якщо ви його не поставили в серпні, то можна запустити 12 вересня в годину Собаки (не підходить народженим в рік Бика), або 15 вересня, в годину Кози (не підходить народженим в рік Дракона).

Північ - негативний сектор.
Найбільший вплив буде відчуватися, якщо у Вас тут ліжко або вхідні двері. Не починайте нові важливі проекти, не давайте в борг, не інвестуйте в ризиковані проекти. Щоб не активувати цей сектор, не робіть галасливі ремонти, глобальні перестановки, обов'язково поставьте захист - «соляне засіб», або повісьте металевий дзвіночок на двері, бажано щоб він частіше дзвенів. Найкращий захист - не перебувати в цьому секторі, особливо тим, хто має проблеми з печінкою та/чи із жовчним міхуром.

Північний схід.
Взаємодія енергій може сприяти досить агресивної поведінки, суперечкам, хвороб печінки і запаморочень. Але в цілому, сектор непоганий, якщо використовувати його потенціал в свою користь. Для тих, хто проводить тут багато часу, важливо контролювати свої емоції. Тому досягайте свої цілі без перенапруги, вміючи вчасно зупинитися, оцінити обстановку. Пам'ятайте, що тут розташовується три Ша року і місяця, намагайтеся не порушувати цілісність стін ремонтом.

Схід.
Схід в цьому місяці не дуже радує, сюди прилетить місячна зірка «п'ятірка жовта», яка з річної сімкою утворює не найкращу комбінацію. Людям з нестабільною психікою краще не спати в цьому секторі, можливе погіршення стану. Слідкуйте за якістю спожитої їжі, якщо у Вас тут кухня. Помістіть на сході посудину зі спокійною водою, або синю скляну вазу. Якщо тут вхідні двері, то на цей місяць повісьте металевий дзвіночок, перевірте збереження замків, застрахуйте майно.

Південний схід.
Сприятливий сектор! Цей сектор допоможе знайти гроші тим, хто розраховує на підтримку начальства і вищих людей, особливо в сфері нерухомості. Використовуйте цей сектор для того, щоб закласти фундамент майбутніх проектів, частіше тут знаходитеся, працюйте, проводите тут грошові активації, особливо пощастило тим, у кого двері на південному сході. Можливий побічний ефект - роботи стане сила-силенна, буде ніколи відпочивати. Тут можна проводити активації, до того ж, якщо у Вас сприятливі натальні зірки, то можна поставити активатор на місяць. Можна поставити музичний центр, щоб там часто грала музика.

Південь.
На південь прилетіла місячна «Зірка Хвороб», яка ще дає і уповільнення справ. Тут краще не перебувати вагітним жінкам, людям похилого віку та ослабленим людям. Якщо південь в будинку активне місце і Ви маєте проблеми зі шлунком, підшлунковою залозою, ревматизм - сходить на огляд до лікаря. Енергії сектора також можуть сприяти сваркам між невісткою та свекрухою. Слідкуйте за своїм бюджетом.

Південний захід.
Комбінація зірок сприяє новим творчим ідеям, просуванню на роботі, привабливості. Але у відносинах можуть бути складності. У жінок, які тут будуть довго перебувати, можливі загострення хронічних захворювань, депресивні думки. Для гармонійної течії енергій можна поставити посудину зі спокійною водою.

Захід.
Річна «Зірка Хвороб» у вересні буде посилена вогненної «дев'яткою». Особливо вона небезпечна для тих, у кого є проблеми з очима, серцево-судинною системою. Якщо у Вас ослаблене здоров'я, постарайтеся тут менше перебувати. Якщо ви не можете піти з цього сектора - займіться своїм здоров'ям, здайте аналізи крові. Приберіть червоні предмети з цього сектору, помістіть тут щось кругле чи біле, наприклад, білий килимок, або металеві предмети, можна поставити гарбуз-горлянку.

Не робіть галасу та ремонту у секторах : північний схід -3, схід-2 та південний схід-1.

Так зване «Три Ша» місяця несуть пограбування, втрату грошей та документів, сварки, проблеми у відносинах, затримки усіх процесів, порушення домовленостей.

«Зігрівання Грошової Зірки»

Зігрівання Грошової Зірки - один з найпростіших методів залучення грошової енергії, і чим більше Ви його робите, тим сильніше спрацьовує. Але пам'ятайте, що багато що залежить від Удачі, в якій людина зараз знаходиться.

Комусь випадково прийдуть 100 гривень на телефон, а комусь подарують подорож до Парижу.

Всесвіт сам визначить, що в даний момент Ви можете отримати, тому будьте вдячні за все. Найчастіші результати «Зігрівання» - збільшення кількості клієнтів, угод, доходи від продажів, якщо Ви займаєтеся бізнесом. Якщо немає – чоловік може зробить Вам незапланований подарунок, або на роботі виплатять непередбачену премію. У всіх працює по-різному, в залежності від Ваших основних джерел доходу. Якщо Ви – домогосподарка, то грошовий дохід буде швидше у Вашого чоловіка.

Що потрібно зробити?

У зазначений час і в зазначеному секторі потрібно запалити свічку. Свічка повинна горіти 1,5 години, але можна залишити і до кінця доби (це ефективніше).

Обов'язково прийміть всі заходи безпеки - поставьте свічку в чашку, щоб вона не перекинулася, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини - простежте, щоб у них не було доступу до неї.

Не запалюйте свічку в туалеті і ванній - ефект буде дуже слабкий.

11 вересня з 17 до 19 години запалюємо свічку у секторі південний схід-2/3 ( від 127,5 до 157,5)
не треба робити тім, хто народився у рік Щура

23 вересня з 11 до 13 години запалюємо свічку у секторі південний схід-2/3 ( від 127,5 до 157,5)
та з 13 до 15
не треба робити тім, хто народився у рік Щура

24 вересня з 00 до 01 години запалюємо свічку у секторі північний захід-3 ( від 322,5 до 337,5)
та з 15 до 17
не треба робити тім, хто народився у рік Бика

Якщо у Вас Господар дня Янській Метал і Метал для Вас є некорисним, не проводьте грошові активації, тому що будуть дуже сильні «Грабіжники Багатства»

Щасливого місяця !!!
Прикріпити