Меню
Zinoviy Huzar

Файні новини, файним людям !Крок за кроком...
-Президент України Петро Порошенко закликав "євробляхерів" швидше розмитнювати авто та активніше наповнювати пенсійний фонд."Вже зараз 5 мільярдів гривень надійшли до Пенсійного фонду. Цей показник є значно вищим за той, що прогнозували експерти при плануванні надходжень до бюджету країни. У першу чергу ці кошти підуть на допомогу пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію".
-Президент України Петро Порошенко має намір наступного тижня підписати закон про зміни до Конституції про стратегічний курс нашої країни в Євросоюз і НАТО. Про це він заявив під час щорічної інвестиційної конференції "Dragon Capital".Президент також наголосив, що взяв на себе публічне зобов’язання в 2023 році подати заявку на приєднання до Євросоюзу і отримати План дій щодо членства в НАТО.
-У 2018 року кількість працівників 25 найбільших ІТ-компаній України зросла на 18%. Зокрема, у другій половині 2018 роки кількість фахівців в топ-25 IТ-компаній зросла на 4 731 працівника. Зараз в цих компаніях працює 45,4 тис. Українців.Щорічно кількість працівників IТ-компаній, а також осіб, які працюють в цій галузі, зростає на 19%. У 2017 році кількість зайнятих зросла на 27 тис. Фахівців.
В 2017 році українські IТ-компанії експортували за кордон послуг на $ 3,6 млрд . У 2018 році ця сума становить орієнтовно $ 4,5 млрд.
-Україна заробила у 2019р.на експорті зерна рекордні $ 7,2 млрд.
-У 2018 році "Украерорух" надав послуги з аеронавігаційного обслуговування 300 853 рейсам іноземних та українських авіакомпаній, що на 18,5 % перевищує цей показник порівняно з 2017 роком.
--Ціни на паливо в Україні знизилися за підсумками січня-2019 на 1,9% в порівнянні з січнем-2018.
-Середня роздрібна вартість скрапленого газу в Україні знизилася за добу на 8 коп. / Л до 10,65 грн / л.
-Отримання Томосу і інтронізація Єпіфанія прискорили процес переходу храмів в ПЦУ. З Московського Патріархату пішли вже більше 300 парафій, найбільш активні - Вінницька і Волинська області.
-У січні виробництво автотранспортних засобів в Україні виросло на 56,7%, якщо порівнювати з січнем 2018 року – до 893 од., втім ця динаміка сформована за рахунок складання легкових автомобілів Skoda заводом “Єврокар”.
-Сьогодні, 12 лютого, відбудеться презентація державам-членам ООН Плану гуманітарного реагування для України на 2019 рік.
-Глава Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну наступного тижня. Візит триватиме два дні - з 18 по 20 лютого.
-СБУ готова протидіяти кібератакам з Росії, аби захистити вибори .
-Державний секретар США Майк Помпео закликав Угорщину підтримувати Україну на тлі російської агресії.
-Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон відвідає міста Донбасу в ході робочої поїздки 12 лютого.
-Держсекретар США Майк Помпео заявив, що США будуть боротися з Росією за відновлення свого впливу на східному фланзі НАТО, особливо в таких країнах, як Угорщина.
-Уряд вніс у Раду угоду про співпрацю з Туреччиною.
-Українське державне підприємство "ЗАВОД 410 ЦА", розташоване в Києві, приступило до освоєння послуг з ремонту і технічного обслуговування авіаційної техніки Boeing.
-Українсько-американські військові навчання Sea Breeze в 2019 році пройдуть у Херсонській, Миколаївській, Одеській областях, а також в північно-західній частині Чорного моря.
-Підрозділи реактивної артилерії провели навчання в зоні ООС.
-Протягом вихідних столовий буряк на вітчизняному ринку подешевшав більш ніж на 20%, на 11 лютого на оптовому ринку ОРСП “Шувар” столовий буряк пропонувався у дуже широкому діапазоні цін 5-10 грн/кг (0,16-0,33 EUR/кг)
-У Львівській області затримали банду озброєних до зубів грабіжників.
-В Україні готуються почати будівництво автодоріг з використанням золошлаков. Це те, що залишається на теплоелектростанціях після згоряння вугілля. При будівництві або ремонті доріг ці відходи можуть замінити пісок і щебінь.
12.02.2019 р.
Показати повністю...