Меню
"Знову брешуть". Порошенко відреагував на звинувачення Путіна щодо інциденту біля Керченської протоки

Деякі українські політичні партії на окремих телеканалах повторюють слова президента РФ Володимира Путіна, нібито українці самі винні, що Росія захопила українські кораблі біля Керченської протоки, зазначив глава Української держави Петро Порошенко.

8 листопада під час візиту до Чернігова глава Української держави Петро Порошенко відповів на звинувачення російського президента Володимира Путіна, який заявив, що інцидент біля Керченської протоки був "провокацією", організованою українською владою на чолі з Порошенком

"Сьогодні Путін проголосив, що розстріл українських кораблів – це провокація української влади. Ну як?! А потім думаєш: ну, почекай – коли були події в Солсбері (Отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Великобританія звинуватила в нападі РФ, остання це заперечує.) що вони, по-іншому говорили? Так само брешуть. А їхнє гасло по Донбасу "їх там немає"? Так само брешуть. А як це переспівують окремі українські політичні партії, які на окремих каналах учора намагалися довести, що українці самі винні – чому вони туди скерували кораблі?", – сказав Порошенко.

Президент додав, що "це наше море, це наші порти. І ми ніколи не будемо питати дозволу, як нам ходити своєю територією".
Показати повністю...