Меню
Mason Lemberg

З очей капали сльози, з вух текла кров, але я це зробив.
Я вислухав виступ Юлії Тимошенко на Ялтинському форумі.

І маю декілька новин для прихильників низьких тарифів та інших видів сідання на пляшку

Ви знаєте як ваша Юля збирається виконувати обіцянку дешевих тарифів?
Виявляється, вона, на посаді президента, зробить все, аби в Україні існував ринок газу.
Я розумію, що ваш рівень кваліфікації далекий для того, щоб усвідомити цю фразу, тому я її поясню у відповідності до ваших мрій:

По-перше: ви напевне не знаєте, але Президент не має таких повноважень організовувати ринок газу. І в принципі немає таких повноважень, це задача Кабміну, Нафтогазу. Але Юля вміє підписувати угоди всупереч законам, правда потім трохи присідає в Качанівку... але то таке..

По-друге: А пам'ятаєте, як ви голосно кричали, що НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОТУ! згідно Конституції і тому український газ вам мають надавати безкоштовно? Пам'ятаєте, так? А тепер послухайте виступ Юлії Володимирівної і почуйте, що ВАШІ НАДРА НАРОТУ НЕ НАЛЕЖАТЬ і вона буде віддавати їх у власність іноземних інвесторів.
І тепер іноземні інвестори будуть продавати вам газ дешевше ніж зараз продає Нафтогаз. Я, звісно, знаю, що рівень вашого інтелекту невисокий, але мабуть смішно і вам. Але ж нагадаю що Юлія Володимирівна вам розказувала, що НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОТУ! і газ вам безкоштовно.

По-третє: Щоб зробити газ ще дешевшим для вас, Юлія Володимирівна буде закупляти зріджений газ. А нічо, що він на відсотків 20-30% дорожче того газу, який ми купляємо закордоном? Ні, це потрібно робити задля незалежності від газпрому і це інвестиція в майбутнє, але це нам коштуватиме додатково, а зовсім не дешевше.

І останнє: Оскільки ви тепер, після таких обіцянок, отримаєте "дешевий газ" в рази більше ніж зараз, то й за субсидії можете забути.
З чим вас і вітаю! Ви длбйби!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1458&v=obouau_vl9M
Показати повністю...