Меню
1 + 1 = Медведчук?

1.Коли Марченко працювала на СТБ - це за великим рахунком жодним чином не впливало на інформаційну політику каналу. Канал проводив ані проукраїнську, ані проросійську політику, а пропінчуківську.

2. У випадку з "1+1", то зміна інформаційної політики вже відбулася, коли Коломойський потрапив в опалу до діючої влади. При чому змінилась ця політика кардикально.

3. Швидше ми спостерігаємо новий альянс між Коломойським та Медведчуком, який має ситуативний характер довкола підтримки спільного кандидата в президенти (якого здогадатися не важко). І альянс цей існуватиме в незалежності чи працюватиме Марченко на цьому каналі, чи на іншому.

4. А щодо послідовності ТСН, то в Ігора Валерійовича були різні періоди життя - період "дружби" з НФ, Олегом Валерійовичем, ну а зараз, очевидно настав період "дружби" з Віктором Володимировичем. Нічого особистого лише бізнес. Завтра будуть нові партнери, нові захоплючі сюжети ТСН про нових героїв, нові розслідування та викриття.

5. Свобода слова журналістів українських телеканалів визначається точкою зору їх власників. Одні журналісти щиро ненавидять ворогів своїх власників, інші на кухні можуть дозволити висловити свою альтернативну точку зору.

Валерій Гончарук
Показати повністю...