Меню
https://ukrainian.voanews.com/a/generalny-prokuror-podav-do-sudu/4439231.html
І той же самий прокурор пообіцяв, що розслідувану справу передасть в Український Антикорупційний Суд! Ну, все - пиzдець Трампу!!!
Сподобалось 0 людині
OnLine
Пане Миколо Петровичу, мало того, що на своїй сторінці ви обзиваєте Україну Гондурасом, так ще й пишете у своїх коментах брехню. Навіть дурню зрозуміло, що американський прокурор передає справу до американського суду. Ваші насміхання над Антикорупційним судом України, який ще навіть не створено, виявляють гнилість вашої натури. Ваші коменти працюють лише проти вас самого. З глибокою до Вас неповагою, Світлана.
Сподобалось 2 людям
OnLine
Судячи з його висловлювань в цій та інших спільнотах, "Микола Петрович" є проектом підтримки Юлії Тимошенко у боротьбі за президенство (як приклад, його вислів у спільноті "Типова Україна": "Наталія, юлія Володимирівна Тимошенко - наступний президент України! І не сичи, як зміюка з-під каменю, а краще переглянь останні рейтинги"). Ціль його дій, зробити враження що "Всё пропало!", інакше кажучи "Чим гірше, тим краще". Те, що Тимошенко на 100% прокремлівський кандидат йому байдуже. Для людей, що сформували свої погляди його "сарказми" може й смішні своєю недолугістю та дурнею, але для молоді то може бути руйнівним, бо може зупинити в них розвиток патріотичних почуттів та сформувати комплекс меншовартості. Люди! Будьте пильні, не дозволяйте ворогам та дурням ввести себе в оману. 
Показати повністю...
Сподобалось 0 людині