Меню
♪  ♪  ♪  ♪  ♪  ♪

“Нумер 482” це роківська група, що випускає українськомовні пісні. І у вокаліста голос більш-менш нормальний (куди там західним попсюкам!). Грають вони лагідну роківську музику. Подібну музику грає іноземний роківський гурт “Ред Гот Чілі Пеперс”. Назва гурту походить від коду міста Одеса — 482 (також цією послідовністю цифр починаються коди українських товарів). Головний учасник гурту — Віталій Кириченко.

Виник гурт у 1998-му році у Одесі (у тому самому десятилітті виникли більшість відомих українських роківських гуртів) і відтоді рік за роком розкручувалися і у 2002 році переїхали до Києва. У 2005-му брали участь у відбірковому конкурсі на виступ на Євробаченні від України (тоді взяли участь від України ті, про котрих краще не згадувати). Не раз брали участь у різних музичних дійствах: “Таврійські ігри”, “Тарасова гора”, “Євро-Фут” (у Швейцарії) та інших. Ще виступили на Євро-2008 у Женеві (Швейцарія).

У 2011 році припинили свою діяльність, але відновили її у 2014-му. Випустили того ж року пісню “Добрий ранок, Україно”, що стала популярною і її стали часто крутити на радіостанціях. У другій половині 2014-го здійснили волонтерський тур по Східній Україні, взявши участь у фестивалі української культури “Із країни в Україну”. 

Шкода, звісно, що їхні ютубівські видива не набирають так багато переглядів, як видива поп-співаків і вони з 2006 року ще нового альбому не випускали. Але сподіваюся, що на концертах вони збиратимуть багато людей і їхня музика буде цікавою і доречною. Ще що мені у них подобається: їхня офіційна назва написана українськими буквами, вони не її не соромляться (тому не страждають прозахідною меншовартістю).

♫  ♫  ♫  ♫  ♫  ♫
Показати повністю...