Меню
Zinoviy Huzar
Він, Президент, звичайно міг все - просто не захотів...
А те, що Порошенко з гімна і патиків (лящі, самки богомола, нєми, заліщуки,добродомови,мартиненки, чумаки...) у ВР зробив коаліцію, з тієї кааліції видавив КМ , а з того всього шапіто реформи,українізацію, євроінтеграцію, децентралізацію, армію, антикорупційні структури, банківську очистку , економічний ріст...і це в умовах війни не бачимо.
Бо чесних більше, бо руцько-совкова дупа завжди потребує кнута, тому зраднюки приписують президенту царські повноваження . Для нас порохоботів президент - це менеджер, який координує систему, яка зараз швидко децентралізується. Тому таке різне сприйняття змін..., як ще пояснювати про розподіл повноважень у парламентсько-президентській республіці людям, які не мають навіть базових понять про право...Я бачу тут регулярне бажання спихнути відповідальність на когось іншого, - бажано на державу, а в ідеалі на Президента. У нас різне сприйняття влади, для вас, руцько-совкових зраднюків, влада - це щось сакральне . Може, все-таки, хоть щось підчитаєте? Нє? Бо зараз дискутувати з Вами - то як дискутувати з мавпою чи папугою. Ви повторюєте, не розуміючи сенсу. Думаю, у Вас звичайна ненависть, як у тупої людини до всього, що вона не розумієте. Але не зліться, все буде добре...
Політики дуже часто говорять те що від них хочуть почути. Політики багато чого роблять, що для нас незрозуміло і незвично. Ніхто не винен, що ви уявляете якогось ідеального президента в ідеальному суспільстві. Так не буває. Йому ще й на компроміси з усілякими мудаками доводиться йти, щоб відстояти, наприклад, якийсь важливий закон. Президент - це не імператор. Але зраду розганяти звісно зручніше. "Я не хочу думати, а хочу чуда...",а про таку штуку як "реальна політика" звісно не чули. І про те що Україна - удільно-кланова держава, в якій крім офіційних законів є ще й реальні удільно-кланові інтереси і "поняття" теж не знаємо? І звичайно про те що в разі відсутності домовленості можна отримати саботаж всього і всіма, так що система просто зупиниться і почне швиденько розвалюватися... Не правда?
У нас же все чітко за законом. І громадяни всі як один чесні, законослухняні і безкорисливі і всі держ і не держорганізації і підприємства, які ними створені теж абсолютно чесні і правильні. І звичайно саме тому всі добросовісно і чесно виконують свої обов'язки: громадяни чесно працюють, голосують і платять податки,підприємці платять зарплату не в конвертах, поліція ловить злочинців, суди чесно виносять вироки, депутати день і ніч дбають про благополуччя і інтересах виборців, міністри зі шкіри лізуть для поліпшення роботи ввірених їм міністерств. І саме тому якщо хтось щось не зробив, або зробив не так, як нам би хотілося то це тільки його вина. Він, Президент, звичайно міг все - просто не захотів....?
Показати повністю...
У нас різне сприйняття влади, для вас, руцько-совкових зраднюків, влада - це щось сакральне . Може, все-таки, хоть щось підчитаєте? Нє? Бо зараз дискутувати з Вами - то як дискутувати з мавпою чи папугою. Ви повторюєте, не розуміючи сенсу. Думаю, у Вас звичайна ненависть, як у тупої людини до всього, що вона не розумієте. Але не зліться, все буде добре...
Сподобалось 1 людині