Меню
Mason Lemberg
З очей капали сльози, з вух текла кров, але я це зробив.
Я вислухав виступ Юлії Тимошенко на Ялтинському форумі.
І маю декілька новин для прихильників низьких тарифів та інших видів сідання на пляшку
Ви знаєте як ваша Юля збирається виконувати обіцянку дешевих тарифів?
Виявляється, вона, на посаді президента, зробить все, аби в Україні існував ринок газу.
Я розумію, що ваш рівень кваліфікації далекий для того, щоб усвідомити цю фразу, тому я її поясню у відповідності до ваших мрій:
По-перше: ви напевне не знаєте, але Президент не має таких повноважень організовувати ринок газу. І в принципі немає таких повноважень, це задача Кабміну, Нафтогазу. Але Юля вміє підписувати угоди всупереч законам, правда потім трохи присідає в Качанівку... але то таке..
По-друге: А пам'ятаєте, як ви голосно кричали, що НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОТУ! згідно Конституції і тому український газ вам мають надавати безкоштовно? Пам'ятаєте, так? А тепер послухайте виступ Юлії Володимирівної і почуйте, що ВАШІ НАДРА НАРОТУ НЕ НАЛЕЖАТЬ і вона буде віддавати їх у власність іноземних інвесторів.
І тепер іноземні інвестори будуть продавати вам газ дешевше ніж зараз продає Нафтогаз. Я, звісно, знаю, що рівень вашого інтелекту невисокий, але мабуть смішно і вам. Але ж нагадаю що Юлія Володимирівна вам розказувала, що НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОТУ! і газ вам безкоштовно.
По-третє: Щоб зробити газ ще дешевшим для вас, Юлія Володимирівна буде закупляти зріджений газ. А нічо, що він на відсотків 20-30% дорожче того газу, який ми купляємо закордоном? Ні, це потрібно робити задля незалежності від газпрому і це інвестиція в майбутнє, але це нам коштуватиме додатково, а зовсім не дешевше.
І останнє: Оскільки ви тепер, після таких обіцянок, отримаєте "дешевий газ" в рази більше ніж зараз, то й за субсидії можете забути.
З чим вас і вітаю! Ви длбйби!
Слова Юлії Володимирівни можна послухати по лінку:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1458&v=obouau_vl9M
Показати повністю...
Арсен Зекиров с Arsen Zekirov.
Тоже решил послушать речь косатой на конференции YES по стопам Massonа. Хотя речью это сложно назвать. Белиберда полная.
Ну во первых с удивлением услышал от нее что мінськи домовленості выиграли нам багато часу и призупинили агресорів. Это блд после четырех лет постоянных набросов на вентилятор со стороны подконтрольных ей шавок, которые старались вынудить Украину к нарушению домовленности. Рокировочка однако. Видать новые методички пришли. Ну оно и понятно. "Команда" работает не покладая рук. Сделали выводы по зашкварам последних лет и развернулись на 180°. По картам Украины без Крыма и о том что мир - не значит капитуляция. Вобщем полностью скрысила все тезисы у Порошенко. Значит знает на чем именно растет его популярность. Значит знает что популярность действительно растет и значит понимает что с такой программой можно выиграть выборы. Вот только крысить и примазываться к успеху, удел лузеров.
Во вторых ей не понравилась система управления государством. По ее мнению система слабая. Ее нужно менять. Сказала что нам нужна сильная система. Я почему то сразу подумал о путинской вертикали и стоящих раком журнаблядях, которые сегодня вольно себя чувствуют без хозяйской руки в жоппе. Им ведь так не привычно. Вот раньше были времена. Хозяин руку глубоко - глубоко засунет и по пенькам прыгает , и так на душе спокойно становится. А сейчас без руки плохо. Свобода слова в опасносте....
Показати повністю...
Сподобалось 1 людині
Наталя, не даром новый курс рекламирует.
Сподобалось 0 людині