Меню
Валерій Прозапас
Дві вищі освіти, англійська мова, 3,5 роки в АТО, шлях від командира миномета до офіцера штабу ООС - історія впертого українського хлопця.
Засобам масової дезінформації такі не цікаві.
Актор Анатолій-Анатолій Пашинін, "развє вамі управляют украінци? Вальцман же", "рєбята, зачем вам гєнєрали, натріте пороха і как казакі раньше, впєрєд", "я би побрєзговал женщінамі Донбаса, оні грязниє", "Майдан нічєго нє добілся, у солдата нєт дєнєг на зажигалку, вот спічкі купіл" - "доброволєц, гєрой АТО", 3000 лайків з приводу дня народження, 1000 перепростів, 400 сопливих привітань в коментаріях.
Так працює пропаганда, так нам підмінюють героїв.
Такі наслідки інформаційної окупації.
Показати повністю...
OnLine
Народ, як голодна риба, клює на кожного хробака. Пашинін не герой, він відпрацьовує гріхи окупантів-співвітчизників. І робити йому це ще дуже довго.
Сподобалось 0 людині
Sofy Rabinovich
Прослушала интервью этого самовлюбленного ублюдка, получающего кейф от убийства других людей . Для него нет разницы , кого убивать , он воюет не за кого-то или за что-то , а просто потому , что ему нравится воевать и убивать . Это обыкновенный психопат, причем в медицинском смысле этого слова . Кто его пустил воевать в Украине , кто дал ему в руки автомат - это вопросы для специалистов . 
Сподобалось 0 людині