Меню
Mason Lemberg
Модератор провідного форуму YES, Стівен Сакур звернув увагу, що під час свого виступу Анатолій Гриценко не торкнувся питань війни, окупованого Криму та Донбасу, а також жодного разу не згадав Росію. Стівен Сакур припустив, що Гриценко не хоче, щоб йому згадували його неефективну роботу на посаді міністра оборони, коли не зміцнювалась оборона України
«Дуже цікаво, що у сьогоднішній вашій промові ви вирішили не торкатися конфлікту на Сході, ситуації в Криму, конфлікту з Росією. Хоча, ви - колишній міністр оборони. Ви не згадали …тому що не вважаєте, що це буде однією з головних тем майбутніх виборів, чи ви непокоєтесь через те, що хтось пригадає вашу роботу на посаді Міністра Оборони і те що ви не змінювали збройні сили країни…», - запитав політика модераторфоруму YES (на відео з 15:15 хв – ред.).
====
Ось це і називається журналістикою.
І якби вона в нас була, то в нас зараз не було би йуль і гриценків в кандидатах, бо їм би прийшлося пояснювати про беззаставні кредити під 3%, про новий неформальний формат перемоги від гриценка.
А так, беручи гроші за джинсу, особини з журналістським посвідченням, просто вбивають державу, купаючи її в морі популізму і наївно сподіваючись, що їм допоможуть ці криваві гроші під час чергового голодомору в Новій Малоросії.
Показати повністю...