Меню
Отруєння Скрипаля: із Великої Британії депортують російських дипломатів

Лондон вимагає депортувати з Великої Британії 23 російських дипломати. На збори їм дається тиждень.

Такі заходи на довгі роки підірвуть діяльність російської розвідки в Сполученому Королівстві. Про це в ході виступу в парламенті оголосила прем'єр-міністр Тереза Мей, передає Reuters.

Темою виступу британського прем'єра є можливі заходи, які Велика Британія може застосувати до Росії у зв'язку з отруєнням в Англії колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля. У Лондоні вважають, що замах організувала Москва. Чоловіка і його дочку отруїли речовиною, яку, за інформацією британські влади, розробляла Росія.

Велика Британія також припинила всі двосторонні контакти з Росією. Зокрема, Сполучене Королівство відкликало запрошення міністрові закордонних справ Росії Сергію Лаврову відвідати Лондон.

"Після цього кричущого інциденту ми не можемо залишати відносини на колишньому рівні. Тому ми припиняємо усі двосторонні контакти на високому рівні, в тому числі відкликаємо запрошення міністрові закордонних справ Сергію Лаврову", — сказала Тереза Мей.

При цьому Мей наголосила, що переривати всі контакти з Москвою — не в інтересах країни. Попри це британські дипломати та члени королівської родини не поїдуть на чемпіонат світу з футболу.
Показати повністю...