Меню
"Так бывает со всеми диктаторами": Путіна тицьнули носом у дружбу із поваленим президентом Зімбабве

Росія і Зімбабве домовилися разом боротися з санкціями Заходу, але Роберт Мугабе навряд чи вже зможе чимось допомогти Володимиру Путіну.

Повалення влади в Зімбабве викликало появу безлічі мемів і саркастичних висловлювань, в яких проводяться паралелі з "царюванням" голови Росії Володимира Путіна. Так, користувачі в соціальних мережах активно обговорюють цю тему, постійно порівнюючи її з ситуацією в РФ.

"До столиці Зімбабве Хараре увійшла армія. Військові дали 24 години президенту Мугабе на збір валіз. Ось так от буває, Володимире!", - пишуть вони.

"Так буває з усіма диктаторами, з якими вітається Путін", - жартують коментатори. Згадали в цьому контексті і про анексію Криму. Причому, Зімбабве була однією з країн, що не проголосували напередодні за радикальну резолюцію України.

"2014 року - Міністр з Зімбабве приїхав до Криму ділитися досвідом життя в умовах санкцій. 2017 - У Зімбабве почався військовий переворот", - пишуть у соцмережах. Раніше Росія і Зімбабве домовилися разом боротися з санкціями Заходу.
Показати повністю...