Меню
Можливий варіант перемовин з Захарченко і Плотницьким тільки в Киівському СІЗО...

У Росії вимагають, щоб Україна погодила формат миротворчої місії з бойовиками "ЛДНР"

13:27, сьогодні

У середу, 15 листопада, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що для визначення формату миротворчої місії ООН на Донбасі необхідно провести прямі переговори з "ДНР" та "ЛНР".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У нашому проекті резолюції визначені абсолютно необхідні критерії миротворчих операцій, критерії, які встановлені в ООН. Один із них, який є хрестоматійним, – це згода сторін, що конфліктують, на національний склад контингентів, які включаються у миротворчу операцію, що означає згоду, звичайно ж, Києва, але обов'язково, і в не меншій мірі, Донецька та Луганська", – заявив Лавров. 

Тому ми будемо готові, щоб цей проект резолюції обговорювався максимально швидко, але за повного розуміння, що його остаточне формулювання має бути прийнятне самопроголошеними республіками. І, напевно, у зв'язку з цим необхідно буде провести з ними прямі переговори", – додав голова російського зовнішньополітичного відомства.

До слова, раніше міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Україна виключає можливість участі Росії у майбутній миротворчій місії ООН на Донбасі
Показати повністю...