Меню
Угорські депутати хочуть, щоб в Україні були державні угорські школи

Угорські депутати в ПАРЄ хочуть, щоб в Україні були державні угорські школи. Про це заявив сьогодні віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський в прямому ефірі "112 Україна", передає УНН.
"Повірте мені, на рівні особистого спілкування, що не на камери, що не на телевізори, які спрямовані на вузького виборця, вони повністю з нами згодні. Разом з цим вони кажуть: ми хочемо, щоб в Україні були державні угорські школи. Не українські школи, а угорські. І цього не можна допустити!", - заявив Г.Логвінскій в кулуарах ПАРЄ.
За його словами, в Україні готові підтримати угорські школи з предметами на угорському. Але при цьому "не може бути, щоб наша (українську) мова була знищена, щоб державна мова був знищений для цих дітей. Це дискримінація цих дітей".
"У професійному суспільстві ми готові на все, а в особистому контакті, повірте, що у нас дуже дружні стосунки ... ми між собою вчора цілий день спілкувалися - у нас були абсолютно дружні стосунки і взаємна підтримка", - повідомив віце-президент.
Нагадаємо, міністри закордонних справ Болгарії, Угорщини, Греції і Румунії підписали попереджального листа голові МЗС України через новий закон про освіту.
Показати повністю...
маджяри, не морочте яйця....
Сподобалось 0 людині
укра!нц! роб!ть по свойому, як вам треба, в ваш!й кра!н! газда укра!нець, а не маджяр...
Сподобалось 0 людині