Меню
"Анексія Криму, котрий не здатен забезпечити себе водою, була великою помилкою Кремля. Тепер півострів приречений", - відомий російський пропагандист

Той факт, що Путін перед анексією не прорахував майбутню катастрофу, на думку експерта, свідчення його "волаючого невігластва".

Своїм прогнозом про незавидне майбутнє Криму поділився в Facebook "прозрівший" любитель "русского мира" пропагандист Ель Мюрид.

Він звернув увагу на доповідь українського "Інформаційного спротиву" щодо сумної економічної ситуації в анексованому Криму. Пропагандист підтвердив дані, уточнивши, що без української води півострів приречений. Зараз там використовуються нечисленні підземні джерела, що засолює грунт і знищує сільське господарство. Пустити воду з території РФ через протоку, запевнив Мюрид, неможливо. Для цього у Росії немає технологій, та й найближче джерело, річка Дон, "вибрана насухо".

Блогер заперечив попередження ІС про те, що РФ може піти на велику війну з Україною заради Криму, якщо до влади не прийде проросійське керівництво. "При будь-якому результаті будь-яких виборів в Україні розраховувати на те, що до влади прийде якесь абстрактне "проросійське" керівництво, безглуздо. Поїзд пішов. Якщо в Кремлі у когось на цей рахунок є ілюзії, то ступінь неадекватності там явно зашкалює", - поділився думкою Мюрид, уточнивши, що і з війною проти України нічого не вийде.

По-перше, РФ сильно загрузла в сирійській авантюрі, а по-друге, до тремтіння боїться нарватися на найжорстокіші санкції Заходу, в порівнянні з якими, нинішні обмеження - ніщо. Мюрид впевнений, що на війну з Україною не погодяться і прості росіяни. "Така війна стане непопулярною з першого дня", - підкреслив він.

Однак, на його думку, основним аргументом проти війни стане ризик для путінського режиму втратити награбоване. "Російське керівництво здатне на будь-який ідіотизм будь-якого напруження, проте в питаннях збереження власної шкури і награбованого вони керуються не головним мозком, а спинним - інстинктами", - запевнив він.
Показати повністю...