Меню
"Брати автомат, йти воювати, після повернення Кубані і Москви, можна розмовляти": Слова українського міністра викликали істерику в Москві

​Міністр інфраструктури Володимир Омелян порадив заробітчанам, які все ще хочуть поїхати до Росії і вимагають не припиняти транспортне сполучення, змінити життєві пріоритети.

Резонансна заява міністра інфраструктури прозвучала в інтерв'ю "Громадському ТБ". "Одягати форму, брати автомат, йти воювати і потім, після повернення Кубані і Москви, можна розмовляти", - сказав міністр. Це прозвучало в контексті розмови про заборону транспортного сполучення з Росією. При цьому Омелян сказав, що у нього, "слава Богу", немає родичів у Росії, а з 2014 року - і друзів.

Росіян розлютили такі заяви. У своїх коментарях під відповідними публікаціями у російських ЗМІ вони почали озвучувати погрози та образи. "Хорошим для України це не закінчиться!" - пишуть спантеличені рашисти.
Показати повністю...
Хай їдуть, але довозити бажаючих до кордону. Кордон перетнули і гудбай, користуйтеся літаками Аерофлоту. Немає потреби ганяти транспорт на ворожу територію.
Сподобалось 2 людям