Меню
​В небезпеці не тільки «російський» Донбас але і Крим: «Україна і США готують план наступу» - у Залісся нова істерія

Ворог нервується про вкрадене і очікує удару у відповідь. Особливо шизофренію у Москві підігрівають втаємничені укази верховного головнокомандувача ЗСУ.

Військові експерти скрепной недонаддержави на повному серйозі попереджають вдячну російсько-ватну аудиторії про наступ ЗСУ на «сакральні кордони» Російської Федерації. Підданих Путіна лякають, що відкрите збройне протистояння ближче, ніж здається.

Російське видання "МК" пише, що Указ президента України Порошенко про визначення кордону в Чорному і Азовському морях є свідченням старту нового витка збройного протистояння. У Державі-агресорі підозрюють, що не тільки" морське питання", але і ряд інших важливих документів, підписаних Петром Порошенко, що стосуються оборонної сфери України, а також створення "нових угруповань військ" говорить про серйозну підготовку до наступальної війни.

Таку точку зору висловив Директор фонду прогресивної політики Олег Бондаренко. При цьому російський політолог запевняє: вирішальну роль в майбутньому військовому конфлікті судилося зіграти США, які, нібито, "торпедують ситуацію" і разом з Порошенком готові наочно показати, що Україна не збирається відмовлятися від анексованого Криму та окупованого Донбасу.
Показати повністю...