Меню
Раді пропонують перенести День Незалежності України на 22 січня

У парламенті зареєстровано проект Постанови 9192 про День Незалежності України щодо переносу цього свята на 22 січня, з посиланням на сайт ВРУ.

“Проектом Постанови пропонується відраховувати період незалежності Української держави з 22 січня 1918 року, з дня проголошення IV Універсалу Центральної Ради Української Народної Республіки, яким відновлено національну державність Української нації, та визнати дату 22 січня Днем Незалежності України і щорічно відзначати його як державне свято. 24 серпня 1991 року слід вважати Днем відновлення Незалежності України і щорічно відзначати його як державне свято”, — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.
Показати повністю...
Ага! А прапор України перевернути вверх ногами - щоби жовте було зверху... Придурки, дегенерати і дебіли!!! Ось чому, навіть, сьогодні я дуже сумніваюся в перемозі українців над самими собою!!! Кацапів ми вже перемогли на всіх фронтах, та хрін оті два українських гетьмани переможуть своїх супротивників - інших двох українських гетьманів... Саме тому, слід сьогодні задуматися - чому не варто святкувати поразку отієї першої УНР!!!
Сподобалось 0 людині
Нащо вносити плутанину? Немає більше чим зайнятися? Смик-дьорг, сумбур. Навмисне чи що?
Сподобалось 0 людині