Меню
Невиправні: У Запоріжжі стався скандал між водієм маршрутки і бійцем АТО 

У Запоріжжі водій міської маршрутки жорстко образив учасника АТО через те, що він скористався своїм правом на пільговий проїзд.

Хам не тільки дозволив собі сепаратистські висловлювання на адресу Героя, але й звинуватив його в тому, що він позбавляє його заробітку. Про кричущий інцидент написав місцевий журналіст Твіс Лакман на своїй сторінці у Facebook.

"І ось черговий сепарський герой. На всю маршрутку волав про пільги і те, як всі його дістали. Повний набір: "Багато вас хероїв", "Ви відбираєте мої гроші", "Я вас не посилав", "Не лякайте їжака голою д*пою", "Ви взагалі ніхто". І це він розповів щойно мені і чоловіку-АТОвцю. З 55-ки, мабуть. Друзі, треба пояснити водію, що його думка нікого не цікавить крім "ветеранських організацій" і "невідомих патріотів", - звернувся він із закликом провчити горе-водія до небайдужих громадян.

Користувачі соцмережі підтримали автора поста і висловили в коментарях своє обурення через дії водія.

"Ну бо він - мудак. І цим все сказано", "Треба було з ним доїхати до кінцевої біля аеропорту, змусити руками рити окоп і провести бесіду", "Пи*дити, прощати не можна. І голою д*пою, тільки не на їжака, на ефку (граната. - Ред.), "Таки Запоріжжя - бавовняне місто", "У ватному місті - це норма!" - обурюються люди.
Показати повністю...
Має бути послідовність: злочин - покарання.
Сподобалось 0 людині